Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi volt ennek a sorozatnak a...

Mi volt ennek a sorozatnak a címe?

Figyelt kérdés
Olyan 10 éve mehetett az RTL Klubon... Szerintem akkor kezdték adni, mikor betiltották a Dragon Ball Z-t és ahelyett... Az volt benne, hogy mindenkinek volt vmi vágya és kiszedtek belőle ilyen tükröt, hogy megtudják mi az... Mert vmi csaj (aki am vmi vén banya volt) nagyon akart egy konkrét tükröt... Volt 3 embere (talán 2 faszi meg egy nő), azt ők voltak a rosszak; meg volt egy csajbanda akik meg a jók... Sztem ez is ilyen japán-feelingű volt, bár erre azért nem esküdnék meg... Ilyen random átlagemberek tükreire (vágyaira) mentek rá...

2013. febr. 27. 02:32
 1/5 anonim ***** válasza:
Talán a Vadmacska Kommandó
2013. febr. 27. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Megnéztem Wikipédián, ez sajnos nemaz... :(
2013. febr. 27. 12:07
 3/5 anonim válasza:
100%

Az elmondások alapján én a Sailormoon-ra tippelek, magyarra fordítva a Varázslatos álmok.

Elvileg a 128 résztől kezdődően jelentek meg ezek a gonoszok és a 3 ember: Halszem, Tigrisszem és Sólyomszem.

[link]

Erre gondoltál?

2013. febr. 27. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Igeeeeen, tuti ez volt (mondjuk nem értem h-h a 128. résztől kezdte játszani a RTL XD)... Köszi szépen... :DDDD
2013. febr. 27. 18:10
 5/5 anonim válasza:
100%

Nem a 128. résznél kezdte. A többit is leszinkronizálta, lehet, hogy akkor kapcsolódtál a történetbe.

Összesen nem tudom mennyit szinkronizáltak le, de ennek az animének összesen 200 része van.

Az 1. rész: [link] és

[link] itt még az rtl logót is láthatod és ha az indavideon rákeresel, akár sailor moonként, akár varázslatos álmokként meg fogod találni a többit is. :) Jó szórakozást hozzá.

2013. febr. 27. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!