Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Tudtok mondani InuYasha féle...

Tudtok mondani InuYasha féle animéket? (lejjebb leirom, hogy mire gondolok)

Figyelt kérdés
Olyamn animére gondolok, amiben a fiút csak az az egy lány tudja megállitani (ilyesmi a InuYasha ahol ha kimondja a nevét akkor földhöz vágodik...), vag yolyasmi amiben sok a szerelem, de azért ilyesfajta női vezetés van :)

2013. márc. 12. 19:36
 1/4 anonim ***** válasza:
Mirai Nikki (TV) , csak kicsit brutálisabban mutatja be.. Lenyegében itt is Yuno hordja a gatyát.
2013. márc. 12. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Adamik Betti ***** válasza:

De azért a Mirai Nikki kicsit más. Az inuyashában szinte végig megvan a szerelem mindkét oldalról, a Mirai Nikkiben viszont Yuno érzései inkább már rajongásnak mondhatóak, és Yukki felől sincs meg az a mély szerelem.

Amúgy Full Metal Panic, Otome Youkai Zakuro, Shinrei Tantei Yakumo, Special A, Itazura Na Kiss, Zombie Loan, Arcana Famiglia, stb....ezek nem éppen ilyen animék, de javaslom őket, szerintem tetszenének neked(:

Kicsit eltértem a kérdéstől, bocsesz. :(

2013. márc. 13. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi, megnézem öket..., mirai nikki jó :) most nézem.
2013. márc. 15. 14:13
 4/4 anonim ***** válasza:

A Mirai Nikki borzalmasan brutális, gondoltam figyelmeztetlek.

De a Full Metal Panic az olyasmi amire te gondoltál.

2013. jún. 23. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!