Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Tudnátok nekem ehhez hasonló...

Tudnátok nekem ehhez hasonló sorozatokat mondani?

Figyelt kérdés
Két kedvenc sorozatom a Walking Dead és a Spartacus, tudnátok esetleg ehhez hasonló sorozatokat írni? Tehát olyasmire gondolok, ami nem bűnügyi/nem csajos(tehát ne a romantikáról szóljon meg vámpírokról) és ne legyen benne ilyen szupererő. Bocsánat, ha nagy az elvárásom, de nem szeretek mindenfajtát :)
2013. márc. 11. 21:26
 1/3 anonim ***** válasza:
A horror sorozatok közül az American Horror Story a kiemelkedő a Wilking Dead mellett. A Spartacus-hoz hasonlót nem tudok, a sorozat a 300 c. film sikerén meglovagolva indult útjára. Viszont ha érdekel az ókori Róma világa, akkor a Róma c. sorozatot tudom ajánlani. Illetve a Trónok harcát, ez egy nagy sikerű fantasy könyvszéria adaptációja.
2013. márc. 11. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

történelmi sorozatból a legjobb a Tudorok

érdemes belenézni ;)

2013. márc. 12. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, ilyen válaszokat vártam :)
2013. márc. 12. 20:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!