Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Bleach, Naruto, Yu yu hakusho....

Bleach, Naruto, Yu yu hakusho. Ezekből szerintetek melyik a legjobb és miért? (Kérem csak olyan válaszoljon, aki látta mind a hármat)

Figyelt kérdés

2013. márc. 27. 10:30
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
26%

Naruto fantasztikus, kb azóta követem folyamatosan, és várom hetente, amióta elkezdték a Shippuudent.

Bleach sem volt rossz régen, de szerintem be kellett volna fejezni Aizen legyőzésével. Ez az új történet eddig valami borzalom...

Yu yu hakushoból csak pár részt láttam, de az egyáltalán nem fogott meg.

2013. márc. 27. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
9%

1#

Naruto: Talán 6 éves lehettem, mikor először láttam a Jetix-en, azóta követem a sorozatot, nagyon szeretem, tanulságos és szórakoztató, a sok fillertől eltekintve. Grafika eleinte is szép volt, mostanra pedig már nagyon kidolgozott lett.


2#

Bleach: Sok részt láttam belőle, főleg a társaságom miatt, minden esetre úgy gondolom, hogy az alap sztori az nagyon jó, mégsem tudott hosszútávon megfogni/lekötni... Grafika itt is nagyon szép.


?#(Nem tudom osztályozni...)

Yu Yu Hakusho: Őszintén szólva sokat hallottam róla, sok amw-t is láttam, a történet sem tűnik rossznak, de mégsem visz rá a lélek, hogy megnézzem. (Pedig lehet jó lenne, hisz eleinte a kedvenc animéimet sem volt túl sok kedvem megnézni.) Ami legfőképp elveszi a kedvem tőle, az a grafika. Az nem tetszik sajnos, pedig én ezen a téren nagyon "finnyás" vagyok.

2013. márc. 27. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
9%
Bocsánat, csak most olvastam el a zárójeles részt, ebben az esetben a válaszom nem vitaképes.:)
2013. márc. 27. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Szia! Én mindhármat nézem/néztem!Először is leszögezném,hogy nem lehet azt mondani,hogy az egyik jobb mint a másik, csak azt,hogy mindegyik MÁS!

Yuu yuu hakusho: régebben láttam, az első hosszú harcolós sorozatom. A rajzok nem olyan szépek,de a korához képest jó, kifejezetten élveztem, volt jó néhány olyan jelenet ami nagyon állat! Negatívum: a harcokat nagyon el tudták benne húzni.A kyuubis részek viszont nagyon jók!!

Naruto: jó sztori, általában egész jó rajzok ( van olyan rész ahol teljesen más a rajzolás, nagyon igénytelen) , az első évad nekem túl gyerekes a fillerek pedig nagyon lehúzzák,mert rengeteg van! A shippus részek sokkal jobbak,de a sok filler annyira elvette a kedvem,hogy abbahagytam és csak a mangát olvasom.

Bleach: az elején nem olyan szép, de később sokkal jobb a rajzok kidolgozása. A sztori remek, (nekem kifejezetten tetszenek az új történetívek) , viszont itt is van harcelhúzás, érthetetlen karakterek. Fillerek: itt is van jó néhány, de előre megmondják mikortól lesz, nem kapcsolódnak szinte a sztorihoz ezért át lehet ugorni őket. Nagyon jó csaták vannak, a főszereplőt különösen kedveltem.

Összességében a bleach a kedvencem ,de a másik kettőben is sok jelenet tetszett :)

2013. márc. 27. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
opp egy mondat elcsúszott a naruto-ból.
2013. márc. 27. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
9%

A 3 említett közül számomra Naruto>Yu Yu Hakusho>Bleach.


Naruto: tetszik maga a világa, vannak benne fordulatok és lehet néha izgulni, bár az eleje sztem sokkal jobb volt amikor még tényleg ninja sztori volt, mostanra minden csak az Uchihákról meg Hashirama erejéről szól.


Yu Yu Hakusho: egy tipikus összes részben verekedős, nincs nagyon hosszúra nyújtott meg nem magyarázott lyukakkal teli története, plussz élvezetes harcok.


Bleach: folyton ugyanaz ismétlődik annyi különbséggel h a "rosszfiúk" személye váltakozik, de van egy sablon amire az összes arcja épül, a főszereplő a Bleach világában lévő minden erőt megkap és minden miatt Aizen a felelős... Sztem a Bleach alapötlete nagyon jó, megvalósítása már-már siralmas.

2013. márc. 27. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

"bár az eleje sztem sokkal jobb volt amikor még tényleg ninja sztori volt"

Végre valaki, aki úgy gondolja mint én !!!

Szerintem is sokkal jobb volt az eleje, amikor még ninja sztori volt és intelligens harcok voltak benne és nem arról szólt ki tud nagyobb energia gömböt dobni a másikra.

2013. márc. 27. 19:38
 8/15 anonim ***** válasza:
51%

Yu Yu Hakuso a legjobb jó a történet pont az van benne ami kell.


Utána Naruto tetszik vannak benne jó sztorik, de sok az idő húzás benne. A Harcok helyett meg inkább vissza emlékezésekkel rontják el az egészet inkább a harcot nézném. 1-64 rész volt kb a legjobb utána hanyatlik.


Bleachet talán az animax első csomgját láttam nem köt le annyira, hogy végig nézzem.

2013. márc. 28. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
27%
Yu Yu Hakusho , igaz ez volt az első DBZ sablon követője , de a Naruto meg Bleach meg 1:1ben DBZ-t másolják szóval...
2013. márc. 28. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
33%
Sose értettem mikor emberek azt mondják h a Naruto meg a Bleach is egy az egyben a DBZ-t másolják, nekem vhogy eddig nem tűnt fel. Max a Bleach de abban is csak annyi h mindig van 1 db ellenség aki ér is vmit és azzal küszködnek. Viszont a Narutonak és Bleachnek legalább van története, nem csak annyi h jön vki elpusztítani a világot/uralkodni felette/blabla és ordítással legyőzik...
2013. márc. 28. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!