Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Legjobb animék amelyekbe...

Legjobb animék amelyekbe hatalmas csaták vannak?

Figyelt kérdés
Egy pár jó kis animét/mesét szeretnék. Nem ilyen nagyon japán cuccokat de ilyen naruto meg bleach féléket. Legyen izgalmas és hatalmas csaták legyenek benne. Ha lehet magyar szinkronos kellene de a feliratos is jó.
2012. febr. 8. 16:36
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
84%
Örök klasszikus: Dragon Ball
2012. febr. 8. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
85%

Az anime nem mese, légyszi ne nevezd annak, ezt mi, rajongók nagyon nem szeretjük.


Amúgy Darker than Black, D.Gray-Man, Ao no Exorcist, Soul Eater, Fullmetal Alchemist.

2012. febr. 8. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
53%
Yuyuhakuso a szellemfiú
2012. febr. 8. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
69%

Code Geass

Full Metal Panic! (Ebben azért kevesebb, de az 1. és 3. szezonban akad azért)


Gondolom a mecha jellegű animék mindegyikében van valami csata. Különben minek azok a böszme nagy harci robotok? :)

2012. febr. 9. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim válasza:
én személy szerint az Inuyasha-t szeretném, tudnám javasolni.középkori és a jelen kori japán keveredik rengeteg csata,szerelem,harc,poén, és még sok minden.113rész szinkronos, a többi kb 60rész pedig felirattal megtalálható. mozifilmjei (4)szinkronosan megtalálhatóak.Jó szórakozást kívánok hozzá! :)
2012. febr. 9. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
81%

One piece. Abban vannak a legjobb harcok. :D



Történet röviden:

Egy kitalált világban játszódik (kb olyan időben játszódik mint a karib tenger kalózai)


Rengeteg ország van, de egységes vezetés van (világ kormány). kb 20 évvel a történet előtt kivégezték Gold Rogert, a kalóz királyt. Ő volt a legerősebb, legrettegettebb harcos. Nyilvános kivégzése volt, és az egyik ember a tömegből megkérdezte hogy hol van az a sok kincs amit megszerzett, majd Roger ezt mondta:

"A kincseimet akarjátok? Keressétek! Mindet egy helyen hagytam." Majd kivégezték.

Ekkor kezdődött a kalózok kora. Szinte minden ember megakarta szerezni a kincseit.


Rengetek kalóz van, de ők a tengerészekkel ellentétben nem egységesek, hanem bandákba szerveződnek. Szóval megszámlálhatatlan kalóz csapat van, akik harcolnak a kormány, és a többi kalóz ellen is.


A történet főhőse is meg akarja találni Roger kincseit is, illetve ö akar a következő kálóz király lenni. Csak az a baj, hogy nincs se hajója, se legénysége. :D

De annyi előnye van, hogy gyerek korában megevett egy démongyümölcsöt, ami természet feletti erőt ad neki.

És elindul legénységet toborozni, illetve hajót szerezni. :D


Talán ez a kedvenc animém. (Nem csak a shounenek közül)

Kiváló karakterek vannak benne, remek a történet. Van amikor nevetem, van amikor a könnyeimmel küszködtem. :D


Szóval ajánlanám mindenképp. CSak ugye ez is egy shounen, elég sok részt kell megnézni hogy beinduljon. Ez az egyetlen anime ahol semelyik főszereplőt nem utáltam. (Na jó, az elején Usopp nagyon idegesített, de már nem tudnám nélküle elképzelni. :D)

2012. febr. 10. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
79%

"Az anime nem mese, légyszi ne nevezd annak, ezt mi, rajongók nagyon nem szeretjük. "

Második válaszolóval tökéletesen egyetértek.

Örök Toplistások : Angel Beats! , Sacred Seven , MAR-Heaven , One Piece , Bleach , Naruto Shippuuden , FAIRY TAIL!


esetleg harc meg egykis poén: Sekirei ,Sekirei s2, Kampfer

2012. febr. 13. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Megbocsássatok. Tudom, hogy mi az anime és a mese. Mikor a mesére gondoltam akkor mese animációra gondoltam. Dante Pokla, Beowulf. Amúgy kösz.
2012. febr. 14. 13:39
 9/19 anonim válasza:

Én is a Kampfert javasolnám,bár nincs túl sok része azt hiszem,lehet hogy csak én voltam olyan buta hogy nem találtam több évadot:D

Mindenképp megéri megnézni,"Let the catfight begin":D

2012. júl. 3. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim válasza:

Nem tom hogy jó e neked de nekem bejött: D-Gray man,Katekyo Hitman Reborn,Full Metal Alchemist,Soul Eater,Nurarihyon no mago.

Ha még esetleg vannak olyanok amik ben van egy kicsi japán (a te kérdésedben) Akkor előre is bocsi.

2013. febr. 19. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!