Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Melyik a legjobb és melyik a...

Melyik a legjobb és melyik a legrosszabb shounen fight anime, amit láttál? (mindegyikhez csak 1 választ írj és indokold is meg)

Figyelt kérdés

2013. ápr. 2. 13:03
 1/9 anonim ***** válasza:
74%

Legjobb Dragon Ball Zed , mert az eredeti mindent visz .

Legrosszabb a SAO , mert még shounen fightnak is harmat gyenge nem hogy seinennek ..

2013. ápr. 3. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
51%
A legjobb nekem a fairy tail. A hangulata miatt nagyon szeretem (a naruto miatt kezdtem el nezni ugh az a masik nagy kedvences) (egyp meg rengetedet imadok: d gray man , death note , FMA , soul eater...) a legrosszabb huu angyon sok szar animebe kezdtem bele es lattam most igy nem tudom h shounen -ight volt e de ami borzalma s volt az egyik az az angel beats!!!! Szornyu!! Annyira unalmas az egesz h alig lehet kibirni.. Kinozni lehetne vele masokat!!... A grafika jo a tortenetben is van fantazia( csak a kiindulopontban) de a megvalositas es az a resz amikor mar a kozepen vagy kibirhatatlan...
2013. ápr. 3. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
57%
Vampire , te nagyon buta vagy , az Angel Beats egy seinen dráma , köze nincs a shounenhez , az hogy a 15éveddel nem tudod fel fogni a komolyságát a mélységét a dolognak az a te bajod .
2013. ápr. 3. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
38%
Mer te mennyi is vagy edes ?? Ha 32 akk beszelj mert nagyjabol ugy beszelszxD az meg h 32 evesen kb ilyeneket mezel szanalmasxD egyp jo akk nem shounen.. Boccs h ide soroltam nekem ez nem tetszett a legjobban...
2013. ápr. 3. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Vampirevanda te tényleg utálhatod azt az animét, mert az én kérdésemnél is írták, és te odaírtad hogy az mennyire szar, és téged ott is le "15 éves"-eztek, mikor a kornak ehez semmi köze, én is 15 éves vagyok akkor most én is vegyem magamra vagy mi? Hülyeség, a kor nem számít, az animéket nem csak a "gyerekeknek" készítették, hanem midnenkinek, ezért van az hogy lehet mi is azon kapjuk magunkat hogy az unokáinkkal együtt nézzük az animéket, épp ez az amiért az animére nem lehet azt mondani hogy "mese" mert nem mese, igaz van olyan fajtája is de az animének több fajája van, mese, fantazy, sci-fi, shounen, yaoi, yuri, hentai...
2013. ápr. 3. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Kicsit eltértünk a témától ^^"


Szóval, a legjobb: Gintama, mert amellett, hogy vicces,komoly, még harc is van benne, még ha elég kevés is. A karakterek egyediek,változatosak, szeretni valók. Itthon nem népszerű, de külföldön elég ismert, és mások is így vélekednek. Hülye az, akinek nem tetszik :)

A legrosszabb: Itt aztán szövegelhetnék.. de nem jut eszembe egyse, de tudom, hogy van jó pár szar.. de bár shounen és fight is az Aquarion EVOL borzalmas, hogy a kedvenc Sousei-t pedig lerontja:S de emellett inkább mecha-fight, akkor ami elég fos volt még történetileg az alap bleach+naruto, de végre komolyra fordítva a dolgot a Fairy Tail. A manga a kedvencem, a fejezeteknél a szívem majd kiugrik, DE az anime el van cseszve úgy ahogy van.. ha kell ecsetelgetnem miért is, válaszolok rendesen :)

2013. ápr. 3. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Bocs h leszoltam azt az animet..! Most atgondolva belatom h nem jo otlet es soha tobbe nem fogok lehordani animeket mert lehet masnak tetszik... Bocsanatot kerek mindenkitol akinek tetszik..! Es belatom a kor nem szamit bocsanat csak ideges lettem h lehortak meg lehulyeztek(persze ezt csak ""-be mondom hiszen ezeket a szavakat nem hasznalak ram..)
2013. ápr. 3. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

vampire:

az angel beats nem shounen ;) ha nem bírod az akció drámát ne nézd, de pls ne terjessz róla ilyen undorító pletykát, hogy lesüllyed a shounen-ek szintjére

na m1, nem igazán mondanám rá, hogy shounen, de nagyon közel áll hozzá:

attack on titan ez a leges legjobb ^^

legrosszabb:

-naruto

-bleach

-fairy tail


nekem ez a három nem tetszett :/

2013. nov. 2. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Zsiros Annamária ***** válasza:

Fairy tail és a beelzebub, szeretem a hangulatukat és a mondadóját az FT-nek, imádom a kis butuska főszereplőit, akik mégis kiállnak a baràtaik mellett, szeretem a grafikát is, bár sokan leszólják. Szerintem Oga nemnis annyira szemét, mintnmondják, sőt...ez az én véleményem.

Ami a legrosszabbat illeti...nem tudom az assassination classroom shounennek számít-e, de nagyot csalódtam abban az animében, utáltam, hogy Nagisa olyan, mint egy làny, és, aztbis, hogy mivel ő a "főszereplő", nyert Karma ellen.

Mondom, én így gondolom, de mások meg biztos pont fordítva.:)

2017. aug. 22. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!