Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Mi a véleményetek a Totoro...

Mi a véleményetek a Totoro című meséről?

Figyelt kérdés
szerintetek Hayao Miyazaki úgy írta meg, hogy Totoroék csak a kislányok képzeletében léteznek, vagy tényleg?

2013. ápr. 3. 11:13
 1/7 anonim válasza:
Egy irtó aranyos film, jól bemutatja a kisgyerekek lelki világát. Am miért kérdezed?
2013. ápr. 3. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Márciuska ***** válasza:
Nagyon aranyos film volt! És szerintem nem arról szól, hogy csak a kislányok képzeletében léteznek a totorók, hanem tényleg. Ez egyáltalán nem idegen Miyazakitól. Ha megnézed a többi híres rajzfilmjét, ott is csupa furcsa, különleges figura szerepel.
2013. ápr. 3. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat, már láttam a vándorló palotát, a vadon hercegnőjét, és chihiro szellemországbant.. tudnátok még ajánlani? :)
2013. ápr. 3. 18:19
 4/7 Márciuska ***** válasza:

A Nauszikát semmiképp ne hagyd ki!!! Nekem az a kedvencem! (Nauszika - A szél harcosa). És ezek is jók:

- Laputa - Az égi palota

- Kiki - A boszorkányfutár

Láttam még a Porco Rossót is, de az nekem nem annyira tetszett.

Ezen kívül ajánlom még a Macskák királyságát, a Ponyót, illetve az Arrietty-t. Ezekhez hozzáférhetsz feliratos formában az animeaddicts.hu oldalon.

2013. ápr. 4. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Az összes Ghibili filmet ajánlom , ezen kívül a Summer Wars-t és a Howl no Ugoku Shiro-t nagyon
2013. ápr. 4. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nagyon szeretem a Totorot , szerintem irtó aranyos anime :)) Én is Studio Ghiblis animéket ajánlom !!

Amiket külön ajánlanék :

Laputa-Az égi palota

Nauszika-A szél harcosai

Szentjánosbogarak sirja

A macskák királysága

A könyvek hercege

Chihiro szellemországban

A vándorló palota ( személyes kedvencem )

Földtenger varázslója

Arietty -Elvitte a manó

Summer Wars ( nem Ghiblis de nagyon jó )

The Girl Who Leapt Trough Time ( szintén nem Ghiblis

5 Centimeters per Second ( ez sem Ghiblis )

2013. ápr. 5. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
a szántjános bogarak sirja nem jó:(
2013. okt. 13. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!