Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » A fairy tail anime 175. része...

A fairy tail anime 175. része hanyadik résznek (fejezetnek) felel meg a mangájaban?

Figyelt kérdés
Ha valaki megmondana nagyon orulnek meg annak is h az anime az ugyanolyan mint a manga???? Legyszives valaki segitsen a valaszotokat elorre is nagyon szepen koszonom!!!!

2013. ápr. 3. 13:16
 1/8 anonim ***** válasza:

A 297. manga fejezet az utolsó anime rész .


Nem ugyanolyan , az animében vannak változtatások , pl teljes cenzúra van az FT-ben vagyis nem volt eddig egyszer sem pl vér ... és vannak fillerek , ilyen volt a 125-150.rész meg 1-2 kisseb arc.

Az lett a veszte egyébként hogy túl gyorsan haladnak , 1évnyi mangát 15rész alatt beért ..

2013. ápr. 3. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Amúgy Angel Beats!-t leszólod közbe a legnagyobb tömegsablonokat istenítted ? Kicsit vicces ..
2013. ápr. 3. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Most biztos hulyenek neztek de mi az a filler meg arc? Ezeket nem vagom...:/ es szerinted melyik a jobb a manga vagy az anime mert en most igy a 175 ig vegigneztem es most ugye leallitjak erdemes elolvasnom a mangat??? Es ha igen hol tudnam megszerezni budapesten???
2013. ápr. 3. 13:55
 4/8 A kérdező kommentje:
Ezek a sablonok annyira idegesitenek gondolom ugyanaz a valszado vagy... Nem akarok vitazni de nekem az a velemenyem es most ne legyel merges h ez egy felresikerult anime... Tul unalmas lett persze neked akk mas a velemenyed... Ezzel nincs semmi bajom!! Es remelem neked sincs azzal h nekem nem tetszett bocsi h akkor annyira leszoltam tobbet nem teszem meg mert mint latom talan megbant masokat magyon sajnalom nem akartam nem gondoltam bele.. (Egyebkent en nekem a naruto es a fairy tail a ket elso animem ezert hat nagyonszeretem kerlek te se szold le en nem tartom sablnnak epp h kiindulasi pontnak.. Ha erted h ertem...) megegyszer bocsi h ha megbantottalak legkozelebb nem irok ilyeneket ( de legyszives te ) (h vedjem magam mert azt is kell ) megegyszer bocsi!!! :)) remelem nem bantottalak meg!:( :/ :)
2013. ápr. 3. 14:01
 5/8 anonim ***** válasza:

Úristen xD és így szólsz le egy zseniális animét hogy azt se tudod mi - mi ...


Filler , olyan történet rész , vagy akár egy arc ami nem viszi előre a cselekményt magyarul a mangában nincs benne .

Ha akarod követni érdemes .. fogod elolvasod neten online ..

2013. ápr. 3. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Ne ezt nem akrtam... Bocca mar mondtam egyp meg nem az vagyok aki igy beszol masnak de egy ido utan idegesit meg egyszer bocsanat es kerlek ne irj ilyent tobbet.. Vagy egy ido utan en is folkapom a vizet mar mint irtam bocsi nekem mas a velemenyem.
2013. ápr. 3. 14:05
 7/8 A kérdező kommentje:
Mibel nekem nincs indokom haragudni rad csak neked ram ezert ez egy egyoldalu dolog.. De mivel neled az egy kedvenc animed es en igy leszoltam boccs tenyleg nincs jogom arra h masokat megbatsak bocsi..
2013. ápr. 3. 14:09
 8/8 anonim válasza:
Ha elakarod olvasni a mangát akkor a legegyszerűbben naruto-kun.hu-n tudod megtenni ha nem találod meg szivesen segítek,csak írj üzit!:))
2013. ápr. 4. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!