Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Animések! Conra lehet menni...

Animések! Conra lehet menni úgy, hogy csak simán valami "őrült" ruhában, vagy ha már beöltözik vki mindenképp szereplőnek kell?

Figyelt kérdés
Van egy hosszú fekete rucim és régóta fel akarom venni aztán most hétvégén lenne rá lehetőség a Mondo Con-on gondolom, de nem tudom hogy gáz-e, ha csak azt veszem fel és nem egy konkrét szereplőnek öltözöm be.

2013. ápr. 3. 15:32
 1/6 anonim ***** válasza:
Semmi probléma nincs, ha nem egy bizonyos szereplőnek öltözöl be. A conra nagyon sokféle ember jár, nagyon sok féle ruhában, nem kell konkrétan valakinek beöltöznöd, a sima "őrült" ruha is megteszi. Hidd el, nem te leszel az egyetlen, ez a jó a conokban:)
2013. ápr. 3. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igen, én is reménykedtem benne :D Legutóbb mentem arrafelé és elég sokáig láttam egy csomó halálistent meg társaikat sétálgatni :) Köszi
2013. ápr. 3. 16:00
 3/6 anonim ***** válasza:

Jah bárminek beöltözhetsz, nem muszáj kapcsolódnia Japánhoz, vagy az animékhez, mert akik nem öltöznek be, lényegében azok se kapcsolódnak hozzá ^^"

Am valamelyik évben mikor mi is voltunk tesóimmal, akkor mi lolitának öltöztünk, max majd te is ráfogod hogy lolita vagy oszt csá xD

2013. ápr. 3. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem, meg van titlva.
2013. ápr. 4. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem kötelező cosplayezni .
2013. ápr. 4. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Jó volt!!! ^^ Csak az idő lehetett volna jobb is :)
2013. ápr. 6. 18:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!