Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Az emberek tényleg kíváncsiak...

Az emberek tényleg kíváncsiak ilyen filmekre?

Figyelt kérdés

Egyre durvább dolgok történnek a valóságban,mást nem is hallani,minthogy rablógykosság történt,állatkínázsok,gyermekbántalmazások,stb.

De valahogy már nem is tudok meglepődni rajtuk,amikor ilyen filmeket képesek forgalmazni egyes országokban,mint pl. az August Underground,Slaughtered vomit dolls,Guine Pig,a Halál 1000 arca,stb.

Van olyan ember aki valóban vágyik az ilyen filmélményre?

Ti nem csukatnátok legszívesebben elmegyógyntézetbe őket?

Szerintem szörnyű,hogy hová fajul a világ.



2013. márc. 3. 10:44
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

"Ti nem csukatnátok legszívesebben elmegyógyntézetbe őket? "


Amint igazolod, hogy az ilyen filmek nézői ön- és közveszélyesek, esetleg. De te is csak az vagy aki a tükröt okolja, amiért nem tetszik neki a kép a világról, amit benne lát.

2013. márc. 3. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Bebizonyítani nem tudom,de szerintem eléggé egyértelmű.
2013. márc. 3. 10:49
 3/14 AccountManagerkovács ***** válasza:
100%
Az emberek imádnak borzongani és akár úgy is felfoghatjuk ezeket a filmeket, mint egyfajta virtuális módon a Halál arcába röhögést. Szerintem semmi probléma nincs velük, akinek ez tetszik, nézze. A valóságnál úgysincs szörnyűségesebb...
2013. márc. 3. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Mivel készítenek ilyen filmeket, ezért igen, van rá igény (én mondjuk egyáltalán nem szeretem). Az h vki ilyen filmeket néz még nem jelenti azt,h ölni/rabolni stb fog.
2013. márc. 3. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
A horrorfilmeket én is szeretem,de azt nem bírom megérteni amikor valaki azt nézi, és élvezi,hogy egy nőt aki a saját ürülékében fetreng,kínoznak,meg ahhoz hasonlók.
2013. márc. 3. 10:53
 6/14 anonim ***** válasza:
31%

Az, hogy mire van igény?

Én nagyon szomorú dolognak tartom, hogy az emberek bizonyos része a brutális erőszakot igényli a filmeken.

Az ilyen filmek a filmipar (nem filmművészet) szemete, alantas beteges emberi igények kielégítésére készülnek.

2013. márc. 3. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
63%
Sajnos elég szomorú,ha valakinek igénye van ezekre a filmekre,de kíváncsiságból akárki belebotolhat egy ilyenbe.Sajnos tizenévesek is,de ezt leszámítva ezek a filmek nem igazán ismertek,nem ezektől ilyen a világ,hanem a főáramú(vagy hogymondják) médiától,a tv-ben valójában sokkal rosszabbakat adnak,csak bújtatva.
2013. márc. 3. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
80%

"Ti nem csukatnátok legszívesebben elmegyógyntézetbe őket? "


De,a vomit gore trilógia készítőjét nagyon is.

2013. márc. 3. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
69%
az az embert nem lecsukatni kellene hanem kivégezni
2013. márc. 20. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
*azt
2013. márc. 20. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!