Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Milyen animét nézzek?

Milyen animét nézzek?

Figyelt kérdés

sziasztok! ezen a héten ismerkedtem meg a japán kultúra eme csodájával... korábban volt már egy kérdésem,de már 4 napos,nem nagyon olvasgajta senki,így gondoltam írok egy újat... szóval olyannyira "szűz" vagyok a témához,hogy egyáltalán nem tudom,hol tudok keresni a témában,stb...

Eddig végignéztem 3 animét,és most tartok a 4.-nél... ha minden jól megy,ezt holnap befejezem,de megint ott fogok állni tanácstalanul...


Szóval amit eddig megnéztem:

Mayo Chiki

B Gata H Kei

Boku wa Tomodachi ga Sukunai


Most Tomadora-t nézem,de már a 12.résznél járok,szóval holnap megnézem a maradék 13 részt :)


Az összes közül eddig a Boku wa Tomodachi ga Sukunai tetszett a legjobban...


A lényeg az lenne,hogy ilyen "ecchi" szerű legyen,vagy is tudom,hogy mondjam,amúgy amiket írtam,mind tetszett (belekezdtem még 2-be,de azokat nem néztem tovább,mert nem az én világom...)szóval legyen benne barátság-szerelem téma,és ilyen valós legyen,szóval ne ilyenek,hogy természetfeletti képesség,stb,vagy mindenféle misztikus lények,vagy 2 méteres karddal rohangáló ninják,vagy a 100.lézerfegyverüket kiürítő űrharcosok,csak sima iskolás fiatalok hétköznapi élete,és bonyodalmai :)


Köszi előre is!


16/f



2013. ápr. 26. 23:42
 1/10 Norandi ***** válasza:
52%
dragonhall.bplaced oldalon nézz szét. Ha beírod keresőbe tuti beadja. Nem emlékszem a pontos címre. Amúgy ott találsz mindenféle animét. Ajánlom a retró animokat. Tanulságosak!
2013. ápr. 27. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Echhi szerű de mennyi a határ ? Mert emlékszem múltkor volt hasonló kérdés és ajánlottam egy sokkal magamutogatósabb ecchi és az nem jött be , nem tudom te vagy-e .


Nos először is . Van egy csodálatos oldal : [link] , nagyon ajánlom tudsz keresni akár magad is animéket mangákat és saját listát is tudsz csinálni . Feliratok miatt meg ajánlom az AA- reget de az gondolom már van .


Pl amúgy a Tomodachi-ban nincs kimondott ecchi , 1-2 kisebb jelenetre emlékszem (2.évadban a fürdősre és ennyi). Ha a tomo tetszett amit még ajánlani tudnák :


Baka to Test to Shoukanjuu

Kami nomi Zo Shiru Sekai

Angel Beats! (kis természet feletti van benne , de az egyik legjobb anime , akció+dráma+komédia perfect keveréke)

Ben-To

Ouran Koukou Host Club

Haiyore! Nyaruko-san (kis természetfeletti ebben is van , viszont leépülsz nyarlko f*szságaitől , 2ik évada jelenleg is fut)

Minami-ke

Sakurasou no Pet na Kanojo (nem rég ért véget , a téli szezonban , nagyon jó anime , nagyon ajánlom)

Love Hina

Lucky☆Star (kis animés ismeret kell hozzá , de én sírva röhögtem a padlón 1-2 jeleneténél , gintama szintű paródia)

Ore no Imouto ga Konnani Kawaii Wake ga Nai(2.évada jelenleg fut)

Ano Hana és Clannad (ezt a kettőt csak akkor ha birod a drámát)

Chuunibyou demo Koi ga Shitai! (olyan idiotizmusos iskolás romantikus vígjáték , DARK FLAME MASTER xD)

Tasogare Otome x Amnesia (természetfeletti , de mindenképpen ajánlom nagyon jó anime)

Tonari no Kaibutsu-kun

ef - a tale of melodies.

ef - a tale of memories.

Kaichou wa Maid-sama!


Egyébként ha írsz egy PM-et szívesen segíttek sorozatok/feliratok keresésében , ajánlásban akár skypen is , úgyis gyűjtöm animés barátokat xd

2013. ápr. 27. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Szia!!


www.animeonlinehun.blogspot.hu

Ezen az oldin nézhetsz animét. ajánlok most egy párat.


Hidan no Aria,Fortune Artetial:Akai Yokusoku, (jaoi pais+Pasi) Junjou Romantica,Sekai Ichi Hatstukoi,Gravitation

Simák:Vampire Knight( Guillty), Rosario to Vampire(Capu2),Uta no prince sama maji love 1000%(2000% ez még csak most indult,de indavideón minden héten jönnek részek), Itazura na Kiss (vicces és aranyos),Kiss x Sis(Ecchi), Yamamoto Nadeshiko Sichi Henge(vicces, ilyesztő, beteg de tuti kifekszel a röhögéstől),Hell Girl,High School DxD(Ecchi),Ouran high School host club(vicces), Trinity Blood, Blood C, Blood +, Bance in the vampire bund(eza blood-os és a fönti(VK,Rosario ezek vámpíros vagy akcio), Kaichou wa maid-sama,Death Note, Another(elborzaszt), o Love Ru(Ecchi), Naruto(ebből töb évad van online és mangába[képregény, könyv]is nyomatják úgy hogy ez még most is készül. majd még írok addig is sok sikert és jó szórakozást. bocsi hogy ilyen sokat írtam

2013. ápr. 27. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Tudom ajánlani Love Live! School Idol Project semmi extra...
2013. ápr. 27. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Tonari no Kaibutsu-kun

Lovely Complex

Kimi ni Todoke

Ouran Highschool Host Club

Ezeket már láttam és nekem tetszettek.

2013. ápr. 27. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
nagyjából belenéztem mindbe,Sakurasou no Pet na Kanojo tetszet leginkább,úgy hogy megvan a holnapi néznivaló is... köszi mindenki :D
2013. ápr. 27. 23:43
 7/10 anonim ***** válasza:
Special A
2013. ápr. 29. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Naruto *-* kihagyhatatlan és Bleach én most nézem a Bleachet de jó az Elfen Lied is :)
2013. máj. 2. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

Van benne misztikus lény,harc,varázslat,vagy kard!De csak a legjobbakat írom!Hidd el tetszeni fognak!De a legjobb a Pandora Hearts!!!


Pandora Hearts:Az első részt talán uncsinak találod de én négyszer néztem meg annyira jó anime!Ha nem tetszik az első része akkor nézd meg a 20.részt mert annyira vicces volt hogy nem is tudom le írni!!!!


Fairy Tail:Varázslat is van benne de nagyon vicces!


Blood+:A főszereplő kardal harcol benne!De nagyon jó anime!


Inuyasha:van benne szerelem,nagy kard de van benne rengeteg vicc!


Kilari:Már nem nézem de aranyos anime!van benne szerelem!Semmi kard!


D Gray Man:Harcolnak benne!Van benne vicc!!!


Vampire Knight:Szerelem,harc( kard csak egy részben+az utolsó részben!)


Romeo X Juliet:Szerelem,harc van benne harc!De nagyon ajánlom!Szerelmi történet!


Shaman King:harc,vicc sámános!


Chrono Crusade:szerelem,vicc,harc!ne gondolj rosszat erről előbb nézz meg egy vagy nem tudom hány részt de nagyon jó anime!


Mermaid Melody:Nagyon jó anime!van benne szerelem és nagy részben a fegyver a sellő hercegnők énekelnek és ez a fegyverük!Ajánlom hogy nézd meg!Nagyon aranyos mese és van benne vicc is!!!!


Sajnálom hogy ilyen keveset írtam le de nem jutott eszembe most több!Amit elsőnek írtam az a legjobb!A szerintem legjobb animéket írtam le!Ajánlom nézd meg!Mind nagyon jó!Remélem segítettem!!!Jó anime nézést kívánok! :D

2013. aug. 8. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Angi2001, elég gyérül jellemezted őket.. ja hogy 2001, így viszont megértem miért gyérül jellemezted.
2013. aug. 8. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!