Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Milyen animét nézzek, ha soha...

Milyen animét nézzek, ha soha nem láttam még animét?

Figyelt kérdés

Rengeteg van, melyekkel érdemes kezdeni?


20/f


2012. febr. 23. 13:24
 1/5 anonim ***** válasza:

hihi, na igen.


Elsőnek azt találd ki h nagyjából milyen fajtát szeretnél, tiniszerelmeset (lányfiú, fiúfiú, lánylány), darabolósszörnyes, scifi, stb.


itt találsz leírást "műfajokról" pár példával, én erre indulnék el.


(amiket én szeretek: Ghost in the shell, Naruto, Afro samurai, Aplleseed, Kiddy Grade, Cowboy bebop)

2012. febr. 23. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

ahh, a link(ek) lemaradt(ak):


[link]

[link]

[link]

2012. febr. 23. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 waland ***** válasza:
100%
Milyen stílust kedvelsz? Én a hardcore anime rajongást az Elfen Lieddel kezdtem, de ezt valahogy nem szivesen ajánlanám látatlanba :). 20 évesen már az ember kezd kinőni a végtelen harcolgatós sorozatokból. Próbának nézd meg a Ghost in the shelt, Cowboy Bipbop-ot, romantikusból komolytalanabb kategória Ah! My Goddess, sokkal komolyabb Pl. Clannad. De még írhatnánk itt regényeket :)
2012. febr. 23. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Egy barátom is beszélt az Elfen Liedről, elkezdtem nézni, és nagyon tetszik, valami pont ilyenre gondoltam, vannak még ehhez hasonlók?
2012. febr. 23. 18:16
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Talán a Higurashi no Naku Koro ni. Egyébként, ha szereted a horror animét, tudom ajánlani a most indult Another-t, vagy a Mirai Nikkit.

Illetve más műfajban az Ergo Proxy-t. Elég elvont egy anime, nekem nagyon tetszett.


A Death Note c. anime pedig alap műveltség. Mindenképp nézd meg.

2012. febr. 25. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!