Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Szerintetek a One Piece-hez...

Szerintetek a One Piece-hez lesz egyszer magyar szinkron?

Figyelt kérdés
Szerintetek milyen lenne magyar szinkronnal?

2013. ápr. 27. 12:39
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
nem hiszem, de nem lenne rossz, hiszen egyike a legnépszerűbb animéknek, sokkal népszerűbbek, mint mondjuk azok amiket az animaxen vannak, az hogy jó lenne-e a magyar szinkron attól függne, kinek milyen szinkront adnának
2013. ápr. 27. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Luffy hangjához szerintem, majdhogynem lehetetlen megfelelő hangú magyar szinkronszínészt találni. A többi szereplőét azért talán meg lehetne oldani.
2013. ápr. 27. 13:49
 3/13 anonim ***** válasza:
Luffy hangjához tényleg nehéz szinkront találni, gondolkoztam, hogy milyen magyar hang illene hozzá, de egyszerűen nem találtam olyat
2013. ápr. 27. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Pedig ha az One Piece-t le tudnák JÓL szinkronizálni, akkor annak a adott tv csatornának nagyon jó bevétele lenne. Valamint az itthoni népszerűség is megugrana. Bár az Animax most nyakik van a trágyában (hiszen a Shippuuden szinkronját is ígérték, de nem lett belőle semmi). Mondjuk nekem mindegy lenne, hogy melyik csatorna adná a One Piece-t szinkronosan, felőlem a Duna Tv is adhatná. :)
2013. ápr. 27. 14:33
 5/13 anonim ***** válasza:
50%

Nem de nem is kell :D

Az életben egy magyar nem tudná eljátszani Sanji "Nami-Chwaaan"-ját vagy Franky "Szuuuuupööööör"-jét

2013. ápr. 27. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Franky "Szuuuuupööööör"-jéhez nagyon egy beteg állatnak kell lennie a szinkronszínésznek, hogy jól eljátsza. XD


De amúgy akkor is megérne az Animax-nak leszinkronizálni, mert akkor nagyot tarolna vele, az ilyen ezerszer ismételt Naruto, Kilari és egyéb baromságok végett nem csoda, hogy a csőd szélén állnak.

2013. ápr. 27. 15:04
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy kb 3 éve azt mondta az Animax,h elkezdik a szinkronizálást és műsorra rakják a One Piece, még a Mondo magazinban is benne volt, de ahhoz h a csatorna leszinkronizálja kell pénzt,h megvegyék az első vmennyi részt, aztán további pénz a szinkronok elkészítéséhez ráadásul sztem mivel a One Piece már jó pár éve fut, akit igazán érdekel az nézte/nézi, az Animax csatornát meg egy pár gyerkőc nézi és miattuk lehet meg se érné. Azok meg akik ismerik csak a magyarhangért nem néznék, mert az általában szánalmasra sikerül.
2013. ápr. 27. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
33%
Remélem nem is lesz, mert borzalom lenne, ahogy az összes többi magyar szinkron.
2013. ápr. 28. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
33%
Előbb csapódik földbe egy meteroit. Már új animék nem lesznek szinkronosak.... Anime ipar ág halott ügy mo-n. Már ígyis sok animét félbe hagytak minek még egy....
2013. ápr. 28. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Talán a viasat6on lehetséges, most ott van anime rovat, amin meg is lepődött milyen sikeres ... délután jobban bejöttek az animék mint éjszaka.
2014. febr. 21. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!