Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A Keresztapa c. filmet magyar...

A Keresztapa c. filmet magyar szinkronnal, vagy inkább angolul érdemes megnézni?

Figyelt kérdés

2013. ápr. 26. 10:58
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Heló!


Az első részhez kétféle magyar szinkron is van. Véleményem - és sokak szerint is - mindegyiknek van előnye és hátránya. Az egyikben 3-4 ember hangja marha jó, míg a másikban azo ka hangok gyengébbek, de más embereké meg jobb.


Jó szinkronok készültek hozzá, "nem vétek" azzal nézni - én is azt tettem még annakidején. De érdemes belehallgatni, hogy neked melyik tetszik jobban.


Jó szórakozást!

2013. ápr. 26. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2013. ápr. 26. 11:27
 3/7 anonim ***** válasza:
39%
Egyértelmûen magyarul.
2013. ápr. 26. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
62%
Nem láttam szinkronnal, de Marlon Brando hangja annyira jó eredetiben, hogy bűn lenne szinkronnal nézni. Al Pacino játékát is nagyon feldobja az eredeti hang, mindenképp azt ajánlom.
2013. ápr. 27. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
28%
Csakis angolul, nagyon gagyi a magyar hang, bárki bárhogy is isteníti. (Mind2-vel gagyi.)
2013. dec. 21. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
36%
ANGOLUL!!:DDD De Magyar feliratot tehetsz hozzá ;)
2013. dec. 22. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
23%

Szemely szerint en soha nem is ertettem hogy mi a poen abban hogy :


Robert De Niro " magyar hangja Kovacs Janos "


vagy


Al Paccino " magyar hangja Hajdu Laszlo " ????


Ekkora marhasagot is csak otthon lat az ember

2013. dec. 22. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!