Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » NARUTO SIPPUDEN RÉSZEK?

NARUTO SIPPUDEN RÉSZEK?

Figyelt kérdés
Most hogy befejezték az Animaxon a sima Narutot szerintetek fogják adni majd a sippuden részeket is? Tudtok erről valamit,hogy fogják adni az Animaxon? Remélem,hogy egy idő múlva folytatják mert nagyon várom :D

2013. ápr. 28. 12:56
 1/2 anonim válasza:
Szerintem nem, mert akkor már reklámoznák, hogy lesz! De én is nagyon várom, bár én láttam a Shippuden eddigi részeit, de szívesen megnézném magyar szinkronnal is! Reméljük hamarosan látható lesz az Animaxon! :)
2013. ápr. 29. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Egy időben volt már erről felröppenő hír, de ez évek múltán sem lett biztos tény. Mindenesetre szerintem lehet rá esély, de ahhoz valószínűleg évek is eltelhetnek, hogy abból legyen valami, akár csak egy hír is, hogy lesz. :)
2013. ápr. 29. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!