Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mikor megjelent az első Star...

Csongo88 kérdése:

Mikor megjelent az első Star Wars, már akkor is Episode VI-nek mondták, vagy ez csak az új részek után lett így?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy az elején az van kiírva, hogy episode V. meg miegymás, de gondoltam azt nem nehéz megváltoztatni csak ezért bizonytalanodtam el. Szóval mikor megcsinálták a régi részeket, már tudták, hogy lesz csinálva előzmény?

2013. ápr. 21. 18:36
 1/5 anonim ***** válasza:
56%
nem VI hanem IV, és az új részek után lett így, mert ezt eredetileg egy részes lett volna, de a sikere miatt több részt csináltak
2013. ápr. 21. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Jaja, IV. rész!
2013. ápr. 22. 11:26
 3/5 anonim ***** válasza:
eredetileg is episode IV-V-VI volt kiírva, a sztori már akkor is kilenc részes volt.
2013. ápr. 22. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Ès akkor most ki mond igazat? :D
2013. ápr. 24. 05:23
 5/5 anonim ***** válasza:

[link]


A filmsorozat kezdődarabját, a Csillagok háborúját 1977. május 25-én mutatták be, majd ezt követően elkészült két folytatása, a Csillagok háborúja V: A Birodalom visszavág (1980. május 21.), majd a Csillagok háborúja VI: A jedi visszatér (1983. május 25.) is. A legelső leforgatott film kezdetben csak simán a Csillagok háborúja címet viselte, ám miután 1979-ben véglegessé vált, hogy lesznek további folytatásai is, a Csillagok háborúja IV: Egy új remény címet kapta.

2013. ápr. 24. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!