Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Ajánlanátok clannad-hoz...

Ajánlanátok clannad-hoz hasonló animéket?

Figyelt kérdés

Amit ismerek:

5 cm/s

Kanon

Air

Bungaku shoujo

ef-tale-t (mind2őt)

Hantsuki

Lamune

Yosuga no sora


(anohanát is de az nincs 1szinten a felsoroltakkal)

[nanát ne is próbáljátok mert az 1 bitch anime]


Remélem valaki még tud adni valami jó animét. Az a baj hogy szinte "az összes" jó animét láttam már és az új animék meg nem vmi jók..(tisztelet 1-2 nek)



2013. ápr. 28. 22:33
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Anohana nincs egy szinten a Clannadal ? Jó vicc
2013. ápr. 28. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Jah clannad 100x jobb
2013. ápr. 28. 23:58
 3/12 anonim ***** válasza:
Hypeba igen :D
2013. ápr. 29. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Hypeba?
2013. ápr. 29. 00:24
 5/12 anonim ***** válasza:

A Clannad jobb mint az Ano Hana ?

Év vicce komolyan , a Clannad elbújhat a klisés és sablonos hypejával együtt . Drámában szét alázza az Anohana a Chliséfest Clannadot. Komolyan egy anime amiben 10rész kell 1 drámai perchez ...


Esetleg :


Angel Beats!

Tokyo Magnitude

Shigofumi

2013. ápr. 29. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Ayashi no Ceres

Chrno Crusade

Chobits

Elfen Lied

Guilty Crown

Hachimitsu to Clover

Hakuouki

Hakushaku to Yousei

Kyoshiro to Towa no Sora

Paradise Kiss

Psycho-Pass - akció, de a vége nagyon nagy fordulat.

Romeo x Juliet

Sakamichi no Apollon

Shining Tears X Wind

Sword Art Online

Tasogare Otome x Amnesia

Zettai Karen Children: The Unlimited - Hyoubu Kyousuke

Trinity Blood

Umineko no Naku Koro ni

Clannad

Myself; Yourself

Akane-Iro ni Somaru Saka

Natsuyuki Rendezvous

Angel beats

Bokura ga Ita

Wolfs rain

Shuffle!


Remélem valamennyit segítettem. :)

2013. ápr. 29. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

5. válaszoló:

Jah tényleg szét alázza anohana..

mi a legdrámaibb benne? h menma meghal ohh may gaad....

Clanadba mi a legdrámaibb? nagisa meghal, Usio meghal, fuuko storyja, Kotomi storyja, specialba Kyou storyja...

100x jobbak a zenék clannadba...

Anohanálnál még a Myself,Yourself is jobb.


thx viszont az animéket angeal beats láttam de a többi érdekesnek tűnik

-----------------------------------

6. válaszoló thx, de sajnos legtöbbet ismerem XD

27ből láttam 9 et a többi nem jött be mert fantasy XD nekem így since of life kéne bele

De trinity blood ot megnézem thx hogy emlékeztettél arra az animere

2013. ápr. 29. 14:31
 8/12 anonim ***** válasza:

Csak az a baj hogy a Clannad megse próbálja magát komolyan venni , míg az Ano Hana (vagy pl ilyen az Angel Beats ami a másik kedvencem) nem elmeséli lassan a drámát hanem a pofádba vágja keményen . Az Ano Hana tömör , lényegretörő és a storyját elmeséli baromi jól , ha nem érzed át van ilyen , nem tetszett 1 anime mindenkinek . Én a Clannadal voltam így .. drámát vártam .. erre szenvedést kaptam ... vihorászás , sulis hülyeség , egy OP csaj aki már az első részben lerúg mindenkit mint naruto ... magát se vette komolyan az egész . Meg ha Menma halála nem tragikus , akkor a csillagos kislány aki félig szellem de mégse mert ... stb jobb ?



Nem kritizálni akarlak , a nézeted próbálom megérteni , mert általában 1 kalap alatt van a többi drámával.

2013. ápr. 30. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Amúgy meg ha halottakban akarod a drámaisság fokát mértni akkor hellsing ultimate lenne a legjobb dráma.


Plána hogy a Clannadban senki nem hal meg ... ha láttad a végét... ami a sorozatban 15x is kiakasztott..

2013. ápr. 30. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Azt én is hülyeségnek tartottam a Clannadba amúgy, hogy "csoda folytán mindenki él" ending...

De clannadban a szenvedésen van a fő hangsúly ami sztem jó dolog mivel az életbe több a szenvedés mint a happyness


Clannadba még ami zavart hogy nem úgy volt megoldva mint 1 Amagami hogy mondjuk 1 lány kapna 4-6 részt és elmenne a storyja... nem mindenkinek érintenék a sztoryt és hamis endingek...


Anohana nekem azért nem jött be mert "semmi nem maradt utána" clannadból maradtak zene + ostok

Anohanából semmi...

2013. ápr. 30. 01:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!