Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Melyik volt a legjobb grafikáj...

Melyik volt a legjobb grafikájú anime, amit eddig láttatok?

Figyelt kérdés

2013. ápr. 29. 18:27
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
52%

Ghost in the shell


különösen az egész estések.

2013. ápr. 30. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

Azért a K-nak nincs olyan eget rengető grafikája.. ^^"

És amúgy meg attól függ, hogy nézzük, mert amik mostaniak elvárható hogy a grafika a maximumon legyen. Szóval különösebben nem lehet kiemelni egyiket se, mert amiben a karakterek és a hátterek, valamint a mozgás egyaránt ki van dolgozva nem nagyon van. Valami mindig alacsonyabban lesz. Pl ahogy emlegették előttem az Aku no Hana anime, ami most szezonos, a grafikája elég szép, azonban a karaktereket úgy csinálták meg, hogy az tényleg olyan legyen mint egy valós japán ember. (Bár ahogy elnéztem, a mangában nem így néznek ki a karakterek.) Szóval erre csak ennyit tudok mondani, és ahogy a legtöbb ember a saját szeme szerint a kedvenc animéjét tolta előre ezen a listán.

Nekem a Gintama és Needless grafikája tetszik a legjobban, pedig az eddig felsoroltakhoz képest, jócskán az alsó kategóriába tartoznak, a Gintama azért is mert shounen a maga 265 részével (szóval nem a legkidologozattabb.

2013. máj. 1. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Meg a Kogepan xD
2013. máj. 5. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Seirei no Moribito
2013. máj. 5. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 THE ... ***** válasza:

garden of words

még nem jött ki, de a trailer-e alapján gyönyörű lesz :)

2013. máj. 25. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
hát lássuk csak. akárki akármit mond... nekem a Nana grafikája nagyon tetszik. illetve, amit az utolsó írt. ^.^
2013. máj. 25. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim válasza:

Szerintem Hayao Miyazaki animéi a legszebb garfikájúak.

De még Van egy pár, pl. a most futó Devil Survivor 2 The Animation.

2013. máj. 25. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Ao Haru Ride, Kuroko no Basket, Orange, Shigatsu wa Kimi no Uso, Rainbow, FMAB
2016. aug. 4. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!