Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Ezek közül a "NERD" jelmezek...

Szenii kérdése:

Ezek közül a "NERD" jelmezek közül melyik a legdögösebb?

Figyelt kérdés

Üdv mindenkinek!

Egy olyan kérdésem lenne főként férfiakhoz, fiúkhoz, hogy a lentebb felsorolt "kategóriák" és azon belül megnevezett jelmezek közül melyik a legdögösebb?

Személy szerint én nagyon szeretem a "kocka" dolgokat (bár nem értem, ezeket miért nevezik kockának) és biztos, hogy olyan kategóriába öltöznék be (persze női kivitelben), mint:

anime-szereplő (pl.Ichigo-Bleach/Misty-Pokémon/Kisuke Urahara-Bleach), Gyűrűk Urás (Frodo), illetve Star Warsos ("bikinis" Leia/Han Solo) szereplő, valamint World of Warcraft (egyszerű blood elf) karakter.

Nos ezek közül nektek melyik lenne a legdögösebb, egy amúgy jó alkatú, szép arcú lányon?

Más ötletet is szívesen fogadok ezekben a kategóriákban ;)


Köszönöm a segítséget! :)

L/17



2013. máj. 11. 13:29
 1/10 anonim ***** válasza:
Leg egyszerűbb lenne beöltözni Tegami Bachi-nak , az egy olyan dolog ami mindenkinek jól áll ..
2013. máj. 11. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:

Ichigo, Kisuke szerintem nem olyan nerdes. A Misty talán, de az sem annyira. Frodónak szerintem nem lehet szexin felöltözni. A Leia és a Wow-os blood elf jó ötlet.


Szerintem ami még jó lehet, nagy divat most rohamosztagosnak öltözni. Az tök jó lehet, ha beszerzel egy rohamosztagos sisakot és felveszel mellé egy fehér bikinit meg egy fehér csizmát.(igaz a szép arcod akkor mellékes lenne) Vagy ugyanez csak Boba Fettben. És akkor még hozzácsaphatnál egy mandalore-i jatpacket.(egy régi hátizsákból sztem meg lehet csinálni)

Ezek jutottak hirtelen az eszembe.(én Star Wars-nerd vagyok)

2013. máj. 11. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
Meg még szerintem beöltözhetnél bikinis Aragornnak vagy Tölgypajzsos Thorinnak. Lehet furán hangzik, de sztem jól áll egy lányon a szakáll. :DD
2013. máj. 11. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
Animéből meg Shinobu a Bakemonogatariból(ha szőke vagy) vagy Bulma vagy Kusanaginak a Ghost in the shellből
2013. máj. 11. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Hát szakállt azért nem viselnék... :D Rohamosztagosra már gondoltam én is, de nem szeretnék sokat jelmezre költeni, max 1-2 kiegészítőt vennék, amúgy magam dobnám össze a jelmezt inkább :)
2013. máj. 12. 12:25
 6/10 A kérdező kommentje:
a Shinobus ötlet is nagyon tetszik, bár az animét nem ismerem..
2013. máj. 12. 12:26
 7/10 anonim válasza:
Ezt nemrég találtam: [link]
2013. máj. 12. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 MarkoG ***** válasza:
Arwen inkább :D:D vagy Padme
2013. máj. 18. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
na végül melyik lett?(gondolom a holdfénycon miatt kérdezted)
2013. máj. 18. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Nem, nem Holfény miatt, de nagy valószínűséggel Shinobu, Urahara leszek, vagy egy új ötlet még Poison Ivy
2013. máj. 20. 10:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!