Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Csak szerintem lett mostanra...

Csak szerintem lett mostanra átlagon aluli az One Piece?

Figyelt kérdés

Pár hónapja kezdtem el, az első 30 rész után már nagyon szerettem, mindig vártam, hogy hazaérjek a suliból és tudjam nézni. Minden bejött, a karakterek, a történet, a harcok, a világ stb, szóval igazi fan voltam. Water 7 és Enies Lobby elmondhatatlanul élvezetesek voltak, sabaodyt szinte végig izgultam annyira zseniális lett, de utána mintha el kezdett volna süllyedni a sorozat színvonala és élvezhetősége. Még a börtönben meg a háborúban voltak élvezhető pillanatok, a Luffy-Ace-Sabo gyerekkori sztori sem volt rossz, de ami utána jött a halemberekkel meg ami most megy, már rettenetesen unalmas és gyenge. Nincs meg benne az, amit régen annyira szerettem. Nincs meg az a hangulat.

Choppert pl nagyon szerettem, majdnem megkönnyeztem a történetét a doktorral, mostanra meg ha megszólal már idegesít, örülök hogy nem látom.

Namit is szerettem, nagyon élveztem az ő szigetén játszódó történetet, dühös voltam Arlongra azért amit tett, örültem hogy velük tartott, örültem amikor ő szerepelt, de mostanra már ő is olyan semmilyen lett. Amikor alkalmanként van egy jelenete, akkor vagy a fiúkat veri, vagy a csöcseit lóbálja és ennyi lett a karakter.

Aztán jöhet Sanji, Robin, mindenki, ugyan ez a helyzet velük, már Luffy sem olyan szórakoztató, mint régen.

Az egész hangulata odaveszett, a csavaros és érdekes történetek helyett már csak borzasztó unalmas vontatott részek vannak, egy normális ellenfél sincs az egészben.

Már le is mondtam arról, hogy valaha visszatér az a rendes one piece hangulat, ami már nagyon hiányzik.

Szerintem ez a fent említett részeknél márki fulladt és nem kellett volna tovább erőltetni, mert így csak azt érte el, hogy megutáltam a kedvenc karaktereimet és nem egy remek animeként fog megmaradni az emlékeimben.



2013. máj. 12. 13:59
 1/3 anonim ***** válasza:
Olvasd a mangát!
2013. máj. 13. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Lehet , eddig a timeskip utáni részek nekemse tetszenek , de még mindig magasan veri a naruto-t ...


Amúgy igen ajánlom a mangát én is..

2013. máj. 13. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Az mennyivel jobb? Csak az anime minősége lett ilyen rossz?

Igen, valahogy a time skip után lett laposabb, én azért még reménykedek, hogy hozni fogja a régi szintet.

2013. máj. 13. 12:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!