Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Mi volt a top 10 legrosszabb...

Mi volt a top 10 legrosszabb animétek?

Figyelt kérdés

Ha már volt pár olyan kérdés, hogy melyik a 10 kedvencetek, akkor legyen egy ilyen is.

Aki azt akarja írni, hogy neki nincs olyan, vagy hasonló, az inkább ne is írjon, mert nem az a kérdés.



2013. máj. 15. 10:37
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
hát én 26 évesen néztem.
2013. máj. 17. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim válasza:
90%

1.kilari.. najó, ez az anime, amiről bárki bármit mond, én rosszul vagyok. annyira irritáló az a csaj, annyira visító hangja van, annyira gyűlölöm már magát a megjelenését.. Animaxon valami értelmeset szántam volna nézni, de helyette ezt a vacakot adták(még a mai napig is)

2. Vampire Knight. Hiába mondják, hogy jó, mikor a vége[bwah, főleg a guilty] nekem olyan nem is tudom milyen kategória.. olyan semleges. Végignéztem az egészet, és egy darabig bírtam is, és az első 5 résznél gondoltam megnézem majd mégegyszer-újra, de.. eléggé érdekes története van, 3-4 részén keresztül magyaráznak el egy történet forrást(legalább is nekem ez esett le a cuccban, lehet én vagyok a rossz megfigyelő). Illetve az animék megvan a maga hülyesége, de a karakterek ebben a sorozatban nagyon nem nyerik el a tetszésemet.. Szép lenne maga a rajzolása, de a szereplőkön finomítottam volna. Vagy valami..

3. KissXSis.. remélem nem kell magyarázni. Majdnem befejeltem a monitorba pár résznél.

4. Highschool of the Dead. pedig ezt is mennyire és mennyien istenítik. (bár ez nem ide tartozik, de nekem még a cosplayezése se tetszik) Eléggé elavult számomra.. A rajzolása ennek is tetszik, csak maga a sztori nem.. de akinek tetszik az nézze, én nem vállaltam a továbbnézést.

5. Yuri&Yaoi egyveleg.. fuh, de nem vagyok oda értük. és igen, és akinek nem tetszik, ne nézze.. De lassan tudok elkerülni olyan animés oldalakat, amiken ne lenne yaois kép.. Igenigen, van akinek ez tetszik, ezt szereti, ezt nézi, de ehez az embereknek elég perverznek kell lennie, hogy eltűrejenek egy ilyen téma képviselését:'D én jómagam nem vagyok ilyen, tehát ha tehetem, inkább kerülöm az ilyet. A yuriról nem is beszélve.. De mindegy, akinek ez bejön, az nézze csak. Részemről ennyi[és most ne szidjatok yaoiyuri#1fan nép, itt most MINDENKI véleményét kikérték a témáról, tehát leírtam énis, és én se értek sokkal egyet, de mégse szólok hozzá/bele, ízlések és pofonok]

6. Higurashi.. bevallom, pár részig ez az anime is nagyon tetszett, de valahogy a közepére érve már nem volt túl érdekes a folytatása.

7. Pokémon(...)

8. Lovely Complex. Nekem túl unalmas, és amúgy se vagyok ilyen love storyknak a hívője.

9. Vadmacska kommandó. inkább hagyjuk:'D

10. Btoom! nem olyan volt amilyennek elképzeltem.. Egyszerűen mefogalmazva nem tetszett. van ilyen

2013. máj. 18. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
65%
Hú halod előző egy pár olyan animét mondtál csak amit én imádok :D XD
2013. máj. 18. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:

Remélem nem a yaoi yuri izéket xD

A többi ízlés kérdése.

2013. máj. 18. 18:46
 15/20 anonim ***** válasza:
óó highschool of the dead-et énis kihagytam , gáz lett szerintem ecchi meg a horror nem valami jó együtt ..
2013. máj. 18. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
31%

Neeeem dehogyis,azokat én is útálom xd


de a vadmacska kommandót és egyéb aranyos animékért oda vagyok,meg a vampire knight-ot szeretem.Viszont abban egyetértek hogy nem rendesen fejezték be,de azt mondják lesz 3.évad.Meg néha én is eluntam magam rajta,főleg az elején de zero nagyon szimpatikus átlehet érezni a múltját és hogy menyire oda van yuuki-ért.Kaname elég unszimpi mert direkt isteníteti magát és hogy SPOILER!-> yuukival testvérek az nekem elég bizarr.


Az aranyos animékben mint pl:vadmacska kommandó,lovely complex azt szeretem hogy el lehet rajtuk nevetgélni és kicsit megfeletkezni a valós életről.Ne nevessetek ki!xd : de én még a kukucskát is végignézém mert irtó édes :) bár megértem hogy valaki azért nézz animéket mert bele akarja élni magát,és a grafikája miatt,harc/vér és egyébb horrorosabb dolog miatt,de én inkább jót szeretnék kacagni és kedves szereplőket nézni ahogy az ügyes bajos életüket csiszolgatják.


Persze néha én is szeretem megnézni a romantikusabb/hosszú múltú és harcosabb animéket,mint pl:a vampire night vagy inuyasha mert szeretem a fegyvereket is,mert érdekes a rajzolásuk és műkődésük meg persze furcsa és érdekes mikor két külömböző srác beleszeret egy lányba és vagy nem vagy titkolniuk kell,ez mind tetszik nekem.


De a meleg/és egyébb animéket kifejezettem kinem álhattom,az ilyen embereket és leginkább sajnálom mert szerintem betegek.(bocsánat az illetőknek).Ilyen animét soha nem nézek mert nekem ez túl INKÁBB NAGYON BIZARR ! Persze nem ítélem meg akiknek tetszik,az szent biztos hogy érdekes de nekem nem jóból....


Ennyi lenne regényében a véleményem,sajnos olyan vagyok aki szeret sokat gépelni,kösszönöm hogy elolvastad.


Ó és ha nem tűnt vólna fell:lány vagyok.

2013. máj. 18. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
100%

Csak kettőt tudok írni o_O.


Kilari - Hát valami rohadt idegesítő.

Hello Kitty kalandjai - Ugyanaz mint az előző, de pluszba hozzáteszem azt, hogy amikor megláttam az Animax műsorán az volt az első szavam, hogy ,,Anyád!!!'' és utána átváltottam egy másik csatornára.

2014. szept. 27. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
89%

Már egy év eltelt a kérdés kiírása óta én azért válaszolok. Nem sorrend.

KissxSis: Ha átrakják a hentai kategóriába megleszünk.

Melanchy of Haruhi Suzumiya: Haruhi Suzumiyát utálom és ha lenne esélyem arra, hogy megöljem megtenném.

Oreimo: Itt is csak itt nem csak Kirinot ölném meg hanem mindenki mást is.

SAO: elmondtatok róla mindent.

Lucky Star: 1 rész és halálra fogjátok unni magatokat.

Boku ga Tomodachi wa Sukunai NEXT: 1. évad oké ez gyalázatos.

OreShura: Legrosszabb hárem.

HanaSaku Iroha: Minden jó lenne benne ha nem akarnám kinyírni az összes karaktert...

2014. okt. 24. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Ó és elfelejtkeztem a Vampire Knightról.
2014. okt. 24. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
90%
Tudom, régi már a kérdés, de komolyan mondom, nem hiszem el, hogy az Elfen Liedet senki nem írta. Még egy ilyen undorító, igénytelen, klisés, sarkított, hiteltelen, fedetlen keblekkel és unintelligens poénokkal teletömött, mondanivalótlan műdrámát keresve se találnék. Aztán ott van még a Naruto Shippuuden (ami azért vicces, mert az alapsorozatot a maga 220 részével egész élvezhetőnek tartottam), a Vampire Knight, a School Days, az 11eyes, a Corpse Party: Tortured Souls vagy Kuttsukiboshi nevezetű 2 részes OVA, ezektől szintén agyfäszt kaptam, amikor néztem őket. Egyik előzővel egyetértek azzal kapcsolatban, hogy a Black Lagoon: Roberta's Blood Trail nem sikerült valami erősre, pedig az anime 2 évada a valaha volt legnagyobb kedvenceim között van, a hibái ellenére is. Higurashit annak idején elkezdtem, és bevallom, fogalmam sincs, mit ettek/esznek annyian rajta, mert én olyan szinten untam, hogy abba is kellett hagynom. A Lovely Complexet viszont kifejezetten bírom, szerethetőek benne a karakterek, aranyosak a poénok, és szerintem elég jól átadja az érzéseket a közönségnek.
2016. febr. 6. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!