Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Mondanátok olyan anmiét, ami...

Mondanátok olyan anmiét, ami az elejétől a végéig leköti az embert, olyan érdekes és lebilincselő a története?

Figyelt kérdés
Nem ilyen Naruto és Bleach félére gondolok, a lényeg, hogy részről részre lekössön és ne csak néha legyen 1-1 jobb pillanat és ennyi. 20 rész körüliek lennének a legjobbak, de ha tényleg nagyon jó, akkor lehet több vagy kevesebb is. Az még fontos, hogy legyen befejezve és normális lezárása legyen.

2013. jún. 5. 11:50
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

code geass (a lezárása nagyon epikus) kb 50 rész (r2 a 2. évadjelölése)


death note 37 rész


steins;gate kb 24 rész


Illetve, én még nagyon szeretem a gundam seedet. (50 rész)Az elejét lehet hogy unalmasnak fogod találni, de ha beindul akkor nagyon jó. (destiny a 2. évad)

2013. jún. 8. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Egyszer feltettem már ugyanezt a kérdést, akkor ahogy az előttem szóló írta már, a Code Geass-t kaptam és nem csalódtam. 2 évados remekmű. Emellett még ha nem láttad: Mirai Nikki, Claymore (bár a befejezés nem teljesen ok, nem mangahű), rövidebb anime esetleg Angel Beats.
2013. jún. 8. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Kuroshitsuji, Amnesia, Elfen lied,, Hiiro no kakera, Psycho-pass, Another, Mirai nikki
2013. jún. 8. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

nurarihyon no mago (bár ez 2 évados)

brave 10

samurai deeper kyo

devil may cry

kaze no stigma

2013. jún. 18. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!