Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » 12 éves vagyok van egy nagyon...

12 éves vagyok van egy nagyon szép füzetem ilyen nagyméretű keményfedeles tudnátok tippeket adni, hogy miket írjak bele (ami érdekes is)?

Figyelt kérdés
2013. márc. 21. 16:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Nekem régen volt egy verses füzetem, amikbe összegyűjtöttem a szép verseket, amik nagyon tetszettek (nem én írtam őket).


Vagy ha szeretsz/szeretnél megtanulni főzni, akkor olyan recepteket is beleírhatnál amiket már elkészítettél. Anyukád segítségével, pl. ő elmondja hogy kell megcsinálni először csak egy egyszerű kaját, és ha sikerült elkészítened, akkor lefényképezhetnéd, majd a füzetbe leírnád a receptet, és a képet kinyomtatod, melléragasztod. Ha már tudsz főzni, akkor is megcsinálhatod ezt, összeválogatod hogy mik a kedvenc ételeid, sütijeid, és azokat beleteszed.


Vagy akár rajzolhatsz is bele, ha szeretsz/tudsz. :)

2013. márc. 21. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nálunk csináltak barátság füzetet, minden lapra felírtak egy kérdést pl mi leszel ha nagy leszel, kedvenc film, színész stb és alá írták a neveket és a nevünk mellé írtuk a válaszokat..és jókat röhögtünk magunkon jó pár év múlva az osztálytalálkozón. szerintem ez elég érdekes és örök emlék.
2013. márc. 21. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
viccek,rajzok,(ha nem csikos füzet: emlékkönyv),versek,történetek,napló,mesék összegyűjtése,emlékeztető(ha feledékeny vagy,én az vagyok:) ) ha tudsz szerezni :aláirások sztároktól
2013. márc. 21. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
0%

Sárikám... Írd le százszor, hogy nem kérdezek hülyeségeket és olyan dolgokat, amikre más nem tud válaszolni :)


Ha majd kell valamire, akkor írj bele, egyébként hülyeségre ne használj el egy szép füzetet. Nálam itthon van egy csomó teljesen üres jegyzetfüzet, de inkább legyen üres, minthogy össze legyen firkálva.


12F


Ui.: Miért lényeges, hogy hány éves vagy?

2013. márc. 21. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Haiku, versek, rajzok tárhelyének használhatod esetleg naplónak.
2013. márc. 21. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
Mi barátnőmmel általánosban csináltunk ilyenből barátság füzetet :D pl elkezdtem én és kérdéseket írtunk bele, a másik horoszkópját, érdekességeket, rajzoltunk bele egymásnak, és ajándékot tettünk bele minden alkalommal (csoki,karkötő,stb.) Ha kész volt odaadtam barátnőmnek, ő hazavitte, megnézegette, aztán megcsinálta ő is és hozta vissza nekem suliba :D
2013. márc. 21. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
12F ezt egy fiú nem értheti meg ;)
2013. márc. 22. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 fery66 válasza:
Nekem is volt ilyen,a végén nem írtam bele semmit.Még megvan,üres.
2013. márc. 22. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Én nekem is van ilyen féle füzetem én saját dalszövegeket írok bele és mellé a gitár tabot
2013. márc. 22. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

(lemaradt)de lehet olyanra is használni hogy pl emlék könyv. Napló, vagy osztályból mindenkit megérsz hogy írjon bele valamit és rajzoljon bele nálunk lányok szoktak sokat ilyet csinálni.

12/F

2013. márc. 22. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!