Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Tudtok szerelmes animét?

Tudtok szerelmes animét?

Figyelt kérdés

Olyara gondolok, hogy van egy hős vagy gyerekkori barát vagy csak úgy felbukkan valaki, mint ahogy a Zero no tsukaimaban is feltünt Saito vagy mint asera Seikon no qwaserben feltűnik Sasha és még ott van az Asu no yoichi ott pedig yoichi bukkan fel. Én ilyen hasonló animékre gonsoltam csak tartalmazzon harcot és szerelmet.


A válaszokat előre is köszönöm. :)



2013. jún. 6. 18:20
 1/6 anonim ***** válasza:

Vampire Knight

Vampire Knight Guilty

Lovely Complex

2013. jún. 6. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Boku wa Tomodachi ga Sukunai


ez olyasmi,bár ebben kevesebb a szerelem,de nekem nagyon tetszett,2 évados,bátran alánlom...

2013. jún. 8. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Kati Tibor ***** válasza:
Rosario to vampire (személyes kedvencem) ebbe van szerelem na meg egy kis perverzkedés :D.Ez az én legkedveltebb animém 2 évados és nagyon jó vagy is szerintem elég jó :).Remélem tetszeni fog.
2013. jún. 8. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Inuyasha - harc sok van szerelem meg sok szálon fut:).

Nana- inkább szerelmes.

Hakuouki- harc szintén sok a második évadban meg szerintem sok a szerelem is.

Elfen lied- ha nem birod a véreset ne nézd ;).

Hiiro no kakera- egyik kedvencem, sok harc és szintén 2. évad a kivárt szerelem beteljesülése .

Tonari no kaibutsu - szerelmes.

Sukitte iinayo ( Say i love you ) - szerelmes.

Kaichou wa maid-sama - szerelmes elég sok poénnal:) .

Mirai nikki - hát elég morbid a történet de egész jó van benne emberek közti harc és szerelem is .

Kamisama hajimemashite - icipici harc de több szerelem.

Fairy tail - sok harc és ha beleképzeled szerintem van benne szerelem csak nem fog beteljesülni egyik sem.

Full metal panic- robotos, szerelmes.


Remélem valamelyik hasznos volt:)

2013. jún. 8. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
oh,amit én írtam,abban nincs harc,én csak a tartalmazzon szerelmet és a felbukkan egy gyerekkori barát kritériumokat vettem figyelembe...
2013. jún. 8. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek!
2013. jún. 10. 14:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!