Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A Twilight-ban miért szerelmes...

A Twilight-ban miért szerelmes mindenki Bella Swan-ba?

Figyelt kérdés

nem is olyan nagy szám a csaj pedig.

nem értem , hogy egy ilyen mint jacob black miért volt oda érte.



2013. máj. 26. 13:33
 1/9 anonim ***** válasza:
77%
Azért, mert csak egy film és így írták meg a forgatókönyvet. Caps lockot meg kapcsold ki.
2013. máj. 26. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
58%
Azért, mert utálják a Caps Lockot.
2013. máj. 26. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
nem is kapcsoltam be, amúgy meg akkor is érthetetlen mert nem túl csinos.
2013. máj. 27. 17:24
 4/9 anonim ***** válasza:
Igazából szerintem szép.:) olyan természetes szépség.Csinos.
2013. jún. 22. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
55%
ha van randa csaj a világon akkor az ő, kinem állhatom ha valaki eltátja a száját, de legalább jól játszaná bella szerepét, karakteresebben akkor azt mondanám, hogy "igaz a film egy nagy rakás f*s, de legalább Kristen jól játszik" ezellemben ezt mondom " a film maga egy nagy f*s, de nem baj, mert mindezt eltakarja Edwardo horrorisztikus p*dofil arca, Swanny-rol meg ne is beszéljünk, mert ez a film a filmipar legnagyobb szégyene, ennyi vagy holywood :P" ^^
2013. jún. 27. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Twilighter1 ***** válasza:

Én is így vagyok vele. Utálom azt a csajt. Peidg olyan látyú, nem?

Összetöri szegény ♥Jake♥ szívét. Már akkor megutáltam.

De amúgy Jake azért lett szerelmes Bellába mert már akkor kötődött Renesmee-hez. Nem vésődött be neki Bella, de mikor Renesmee megszületett, akkor ő igen♥

2014. jan. 26. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Ren-D ***** válasza:
Ha annyira szar film lenne nem verte volna oda 2009-be a Harry Pottert. >.< Amúgy jó kérdés,mert nem csak a filmbe van így,életbe is jártak Roberttel és Taylornak is bejött meg is akarta egyszer csókolni de Kristen nem engedte.És én se értem mert eleinte a filmbe úgy néztem rá hogy hú egyáltalán nem az esetem és nem az hogy csúnya de nem is szép,ahhoz képest most relytéjes módon kezd egyre jobban tetszeni.
2014. jan. 28. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Előző: az, hogy többen nézték meg, az nem azt jelenti, hogy jobb film, mellesleg nézd meg az imdb értékeléseket:

az alkonyat 5/10 pontot kapott

míg a HP 8/10-et


nem beszélve arról, hogy a harry potterben nagyon sok díjnyertes szereplő van, míg a twilight szereplői az amatőröknél is lejjebb vannak (és nehogy azt mond nekem, hogy nem! XD)

és azon is el kéne gondolkozni, hogy miért fikázza annyi millió híres kritikus a filmet :)

2014. jan. 28. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Attól még te lányként nem tartod nagy számnak fiuknak bejöhet csak mondom
ápr. 23. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!