Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Az normális, ha valaki ráizgul...

Az normális, ha valaki ráizgul egy anime figurára?

Figyelt kérdés
ez esetben a barátnőmről van szó..szó szerint elképzel olyan dolgokat,hogy például lefekszik vele ,meg ilyesmik xD és 15 éves..

2013. jún. 26. 20:22
 1/7 anonim ***** válasza:
15 évesen én Edward Cullennel csináltam (képzeletben), azóta kinőttem, lett barátom stb. Ne foglalkozz vele, az ő dolga hogy kire/mire élvez, a gond inkább ott van hogy elbüszkélkedett ezzel neked.
2013. jún. 26. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
bocs h ezt mondom de sztem ez nem normális. Egy anime figurára?? ezek csak megrajzolt karakterek és nem élők mint pl edward cullen
2013. jún. 26. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Már bocs, de Edward Cullen mióta élő? Vagy talán hiszel a vámpírokban (ami egyébként élőHALOTTat jelent)?

Amúgy íme Edward lerajzolva, ha így jobban tetszik: [link]

Van anime-edward is: [link]

2013. jún. 26. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Miért ne ?


Erre van a hentai kategória .

2013. jún. 27. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
4 válaszolónak már bocs de edwardot egy ÉLŐ ember személyesiti meg ugyhogy...
2013. jún. 27. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Edward Cullent félretéve szerintem vannak dolgok, amivel jobb ha egy ember nem dicsekszik, még poénból sem érdeme,s mert csak félreértéseket szülhet. Szerintem mindenkinek maga dolga az ilyen, de az már ciki, hogy ezt az infót még publikussá is teszi xD
2013. jún. 27. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
5-nek: (1. és 3. válaszoló vagyok) Én nem Robert Pattinsont mondam, hanem Edward Cullent - nem véletlenül. Attól még hogy egy színész őt játsza a filmekben, nagyon is egy kitalált figura. Nem mellesleg egyes animéket Japánban élőszereplős filmekben/sorozatokban is bemutatják.
2013. jún. 28. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!