Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális vagyok?

Figyelt kérdés

Hűt szóval 15 leszek.. és még nem volt fiúm.

Animés vagyok... és a normális fiúkon kívül az animés pasikba tökre belezúgok, nem azt mondom hogy szerelmes leszek.. hanem... értitek na. =)

Még várom a zöldszemű szőke hercegemet mint Usui Takumit >.<

Normális vagyok?? Ti is estetek már bele animekarakterekbe?



2013. jan. 2. 00:23
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
hát nem igazán mondanám h normális vagy nőj fel
2013. jan. 2. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Most arra célzol hogy az anime gyerekes, és nőljek fel..? Vagy hogy ne várjam a szőke herceget?
2013. jan. 2. 00:27
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen normális vagy, ne aggódj. Én is animés vagyok, 15 éves, igaz nekem van barátom, de mikor nem volt én is sokszor beleszerettem animekarakterekbe. Bár az nem is igazán szerelemnek nevezhető.. de majd rájössz. Teljesen más a két dolog. :)
2013. jan. 2. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Majd kinövitek. Amúgy teljesen normális vagy. Majd ha 20 évesen is ez a helyzet áll fent, na akkor kezdj el aggódni. Addig csak egy átlagos tinédzser vagy.
2013. jan. 2. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Arra célzunk, hogy nem biztos, hogy egy rajzfilmszereplőhöz kéne hasonlítgatni a valós jelölteket.
2013. jan. 2. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.

Nem hasonlítgatom én őket...

2013. jan. 2. 00:33
 7/16 anonim válasza:

hihi :D végre egy sorstárs... azt hittem, hogy defektes lettem >.< (már bocsi) én is 'belezúgok' anime srác karikba... van is egy örök favourite...ha anime srác kari akkor ő.. mindig... persze vannak 'fellángolások'... xD

viszont én már elmentem odáig, hogy megalkottam rajzlapon magamat anime kariba (hozzá/neki) :P ez már túlzás igaz? :D xD

14/L

2013. jan. 2. 03:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom... annak vegyem-e? AKkor saját magamat is elítélném... mert én is akartam csinálni egy ilyet... de végül csak szemek lettek belőle xd
2013. jan. 2. 04:10
 9/16 xHaru válasza:
lehet hogy nem egy "anime karakter"-re hanem egy japán fiúra vágysz én legalábbis teljesen belezúgtam egybe amióta elkezdtem animéket nézni :DD
2013. jan. 2. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Ahogy mondták, normális vagy, ez még totálisan normális ilyen korba :D ahogy majd megtalálod a szerelmet, akkor rájössz, mi a különbség :)

Én nem igazán szeretek bele a karakterekbe, persze szeretem, ha vannak szép karakterek. Én is szeretem a japánokat, és inkább valódi emberek tetszenek, és elvileg a városban is vannak/voltak cserediákok. Tökre meglepődtem, persze egyel se találkoztam -_- Mindegy is :D most úgy is van valaki, aki tetszik nekem, és még mindig az osztálytársam :)

2013. jan. 2. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!