Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Ajánlotok egy jó animét?...

Seres Timon kérdése:

Ajánlotok egy jó animét? (Többi lent)

Figyelt kérdés
A kemény életről, talán valakinek a nehéz életéről szóljon. Tragédia stilusúra gondolok, romantikával. Ha valaki ismer egy ilyesmi animét akkor nagyon megköszönném, ha megadná a címét! :)

2013. júl. 2. 23:46
 1/8 anonim ***** válasza:

Angel Beats! , a bemutatás módja miatt egy elég kemény dráma , a túlvilágon játszódik, akció-dráma combó.


Ano Hana , ebben sok szerelem nincs , de nagyon szépen lefesti a szereplők problémáját és kapcsolatát Menmával.


Kaiji , szintén nincs szerelem , oridzsinál hárdkór anime az alvilágról , egy olyan emberről szól aki adósságba keverte magát és olyan szerencse játékkal juthat csak ki az egészből amibe bele halhat.


Clannad , nem vagyok oda érte , AB és Ano nekem sokkal jobban tetzsett. Clannad első évadát nyugodtan kihagyhatod , bűn rossz . A második évadát is a 8.résztől érdemes nézni , ott van a főszál ott van az egészben az egyetlen normális (bár pöppet logikátlan) story rész .


Mujin Wakusei Survive , kétszáz év múlva játszódik , ahol az emberiség már nem a földön él , egy csapat tizenéves mentőkabinja az űrből egy fekete lyukba esik és egy lakatlan bolgyón érnek földet . Kicsit gagyin hangzik de hidd el első 4 rész után fantasztikusan leköt .


Great Teacher Onizuka , ezt inkább a poénért éri meg megnézni , Onizuka egy hatalmas troll figura , egy volt motoros banda vezér , először azért áll tanárnak hogy tinilányokat cserkészhessen be , de idővel változik a szitu de a böszmeség megmarad.


Usagi Drop , egy gyereknevelős story , egy baja van rövid , de nagyon szerethető .


Hanasaku Iroha , egy lánynak elkell költöznie a nagymamájához , akinek fogadója van és a lányak is dolgoznia kell .

2013. júl. 3. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
vitatkoznék azzal hogy rossz a Clannad,szerintem jó anime,a tale of memoriest érdemes megnézni,igaz hogy sok vicces dolog van benne de az Air is ilyen,hiába van benne boldogság de nagyon szomorú sorsok vannak benne
2013. júl. 3. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem az egészre mondtam csak az első évadra , az évig full klisés műdráma volt.
2013. júl. 3. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
tudom hogy az első évadra mondtad,nekem személy szerint tetszett az is
2013. júl. 3. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Értem , nekem nem igazán , tragikomédia valahogy üti egymást , pont ezért szerettem az AB!-t , teljesen máshogy mutatja be az egészet .


ÉS ezért tartom utolsó clannad arcot a clannad arcok közül a legjobbnak .. bár így is sajnos iszonyat gagyi lezárást kapott .. és volt benne 2 logikai baki.

2013. júl. 3. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Ano Hana, Calannad ès Angel Beatset már láttam ezeket és nagyon tetszettek

Azt a jövőben játszódót majs tuti megnézem :) érdekesnek hangzik

Köszi a válaszod

2013. júl. 3. 12:12
 7/8 anonim válasza:
Btooom!, Sword Art Onilne, One Piece, Attack on Titan, Kateikyoushi Hitman Reborn
2013. júl. 3. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Utolsóval nem értek egyet, mert nem tudom, hogy a Katekyo Hitman Reborn! mióta tragédia, vagy romantika, mert a romantikával még so-so azt mondanám, hogy OK, van benne egy kicsi, de a tragédia annyira távol áll ettől az animétől mint égtől a föld.

Igazság szerint írnék még én is animéket, ha tudnék, de a legtöbbet, ami tényleg jó és megfelel a kérdező elvárásainak az már le van ide írva kommentekbe, szóval én is csak azokat tudom ajánlani.

2013. júl. 4. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!