Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ajánlotok nekem valami aranyos...

Ajánlotok nekem valami aranyos, romantikus animét?

Figyelt kérdés
Az lenne a legjobb, ha magyar szinkronos lenne, de jó a magyar feliratos is.
2010. szept. 18. 20:06
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
Toradora
2010. szept. 18. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
uh azt nem tudom hogy van e hozzá, de csak lehet nem mai darab
2010. szept. 18. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
35%
Death Note.
2010. szept. 18. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:
Death Note-ot ismerem, a kedvencem ... de az hol szerelmes? :D Elsősorban nem a szerelemről szól.
2010. szept. 18. 20:17
 5/26 anonim ***** válasza:

Abba aztán sok romantika van


Talán amit be tudnál szerezni szinkronosan az a Honey and Clover, ajánlom szívesen.

2010. szept. 18. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:

Hát tényleg nem a szerelemről szól, a szerelem része pedig meglehetősen idegesítő(meg úgy Misa az egészében), de az a helyzet, hogy csak azt az egy animét ismerem :D


20:13

2010. szept. 18. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:

[link]


tess, itt válogass, ha ráérsz :P.

bocs, hogy csak ezt linkelem és nem mondok semmit, de gondoltam hátha ez segít mert én nem nagyon nézek romantikus animét.(sőt, mostanában semmilyent)


egyedül az elfen lied-et ismerem ami valamennyire ilyesmis, de nekem nem tetszett így sok részét se láttam a kevésből.


remélem valamennyit segítettem :D

2010. szept. 18. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, Elfen Lied nekem egyik nagykedvenc. :D
2010. szept. 18. 20:29
 9/26 anonim válasza:
4%

KI AZ A SUTTYÓ _____________ _________ _______ _________ magyarországon aki Animét néz, tom hogy van egy gyomó gyökér nemnormális beteg, aki ANIMét néz, de miért jó az hogy egy hülye mese amiben. Shangoku féle zsíros halyó emberek, birosra festet arcal, és óriási szemekkel, idétlenül megrajzolva, valami barom történnettel ,hogy boszorkányok, meg ugrándoznak, meg harcolnak , Közben meg Kvára IDEGESÍTŐ SZINKRONNAL? hogy egy japó hülyejány üveghangon virnyíkol, elviselhetetlen.

ide fejlődtünk.

2010. szept. 18. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:
Ne fikázzál már olyat, amiről azt se tudod, hogy mi.Ez az, ami elég szomorú, hogy ilyenek vannak Mo-n.Nem azt kérdeztem, hogy kinek tetszik az anime és kinek nem ... tartsad magadba a véleményedet, ha senki nem kérdezte.
2010. szept. 18. 20:47
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!