Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Milyen shounen animéket ismertek?

Milyen shounen animéket ismertek?

Figyelt kérdés

Hát rengetegetláttam már, szoval a tömeg shouneneket ne is soroljátok, meg ezekn kívül is láttam rengeteget, szoval minél többet....

Hát komolyabb is lehet, hülyeség is véres is minden fajta ami csak létezik...


Arigatou



2013. júl. 15. 16:10
 1/6 anonim ***** válasza:
miket láttál eddig?
2013. júl. 15. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Claymore

Mnemosyne

Hellsing Ultimate

Hokuto no Ken

Last Canvas

Saint Seiya

Shadow Skill

Devil Man

Jigoku Sensei

2013. júl. 15. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Hát okés én felsorolom:

Naruto/shippuden, FMA, Bleach, Kekkaishi, Fairy Tail, Code Breaker, Ao no Exorcist, Yu Yu Hakusho, SAO, Elfen Lied, Mirai Niki, Another, Brave 10, Inuyasha, Hiiro no Kakera, Soul Eater, Mondaiji-tachi no Isekai kara Luru Sou Desu yo, Shiki, Umineku no Naku koro ni, Angel Beats, One Piece (még nem teljesen), Death Note, Uta no Prince-sama 1000%/2000%, Zero no Tsukaima, Nabari no ou, Highschool of the Dead, Kore wa Zombie Desu ka, Densetsu no Yuusha no densetsu, Tales of the Abyss, Tengen Toppa Gurren Lagann, To aru kagaku no Railgun, D.gray man, Shakugan no shana, Daily Lives of High School Boys, Sakurasou no Pet na Kanajou, Black rock Shooter,Kiba, Beelzebub, Hikaru no go, Hunter xHunter, Inazuma eleven, Kateikyoushi Hitman Reborn (még nem végig), MAR, Bakuma,Magi, Koukaku no Regios, Kuroko no Basuke, Kaze no Stigma, Higurashi.., Sankarea, Busou Renkin Claymore, Free (ameddig lehet), CodeGeass, El Cazador de la Brija, Erementar Gerard, Fate/stay Night, Guilty Crown, Ginga e Kickoff, Arcana Famiglia, Choujigen Game Neptune The Animation, Highschool DxD, Attack on Titan.... Hát úgy ennyit láttam, de ennek a felsorolásnak nem biztos, hogy volt értelme... :)

2013. júl. 15. 19:47
 4/6 anonim ***** válasza:
Katekyo Hitman Reborn, bár csak a 20. rész körül indulnak be a harcok, az első részek inkább csak a szereplők megismerésére vannak, de nem érdemes kihagyni őket.
2013. júl. 16. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Láttam
2013. júl. 16. 19:24
 6/6 josephw ***** válasza:
My hero academia
2021. ápr. 17. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!