Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Animések mondana valaki egy...

Animések mondana valaki egy jó harcos, mágiás, shounnen animét?

Figyelt kérdés
Amiben a főhős fiú, legyen jó a grafikája, openingje és a főhős az elején gyenge sok mindenen megy keresztül,megerősödik,meg ment mindenkit akit szeret, legyen benne egy kis vér,ecchi nem kell. Pl. Mint:bleach,naruto/shippuden,durarara,fullmetall alchemist,ao no exercist,shiki,zetsuen no tempest,d.gray-man..több most nem jut eszembe de ilyesmi animéket szeretnék,arigatou

2013. júl. 21. 19:30
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:

Az összes shonen ilyen :D

One Piece

Fairy Tale

Inuyasha

Dragon Ball

Deadman Wonderland is jó sztem de az 1 évad után leállt, nekem még tetszik a Trigun de abban az eleje óta kemény a főhős, nem shonen de ha még nem láttad akkor Death Note mindenképp, régi anime mozifilm Akira.

2013. júl. 21. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
A fairy tailt,az inu yashat és a death noteot láttam, a one pice nem tetszett annyira de a többi amit írtál jónak tűnik:-D majd meg nézem,köszi csak már annyi animét láttam és nemrég végeztem a durararával nagyon meg imádtam és kell valami más ami majd eltereli róla a figyelmemet róla:-D
2013. júl. 21. 21:54
 3/20 anonim ***** válasza:
Yu Yu Hakusho
2013. júl. 22. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
2010-től szeretnék animéket:-D igaz ezt nem írtam :-) a yu yu hakushot régebben néztem a tv ben de nem kötött le annyira:-D
2013. júl. 22. 10:51
 5/20 anonim ***** válasza:

One Piece az összes fent írtat gyalázza, nem véletlenül tartják jónak.


Esetleg a Hunter x Hunter (2011), ez az az anime ami neverendnek tűnik, baromi jó történeteket hoz, és alig van benne shounen sablon, szóval jóval egyedibb. HxH-t eegyébként ugyan az az ember készítette aki a Yu Yu Hakusho-t.


Igazából a futók közül ez a 2 a kiemelkedő, a One Piece és a HxH. Befejezettek közül a Claymore-t ajánlom nagyon és a Saint Seiya Lost Canvas-t.

2013. júl. 22. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim válasza:
én még a Beelzebub-ot tudnám ajánlani.
2013. júl. 22. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Domo arigatou:-) majd megnézem őket:-D csak még mindig a drrr-ra tudok gondolni olyan nagy hatást keltett:-D
2013. júl. 22. 13:49
 8/20 anonim ***** válasza:
Ha szereted a Durarara-t akkor ajánlom a Baccano!-t, ugyan az írta mint a durara-t, csak mélyebb story és sokkal jobban oda kell figyelni mert rendesen ugrál az idők között.
2013. júl. 22. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
oké, megnézem:-D
2013. júl. 22. 14:07
 10/20 anonim ***** válasza:

Shiki az nem csak hogy nem shounen, de még csak nem is arról szól, hogy a főszereplő gyenge aztán erős lesz.

Amúgy én is azokat tudnám ajánlani, amit az előttem lévők leírnak.

2013. júl. 22. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!