Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Tudnátok mondani jó akció-ecch...

Tudnátok mondani jó akció-ecchi animét mondani?

Figyelt kérdés

Tudom,hogy már 9999999 kérdés jött erről,de már nem igazán találok olyat,ami jó.

Láttam már:

-elfen lied

-zero no tsukaima

-kore wa zombie de su ka?

-High school of the dead (lesz még 2.évad is)

-High school dxd (folyamatosan figyelem a 2.évadot)


Valami ilyet még tudnátok mondani?



2013. júl. 29. 18:05
 1/9 anonim ***** válasza:

Freezing

Kyoukaisenjou no Horizon

Infinite Statos

Ichiban Ushiro no Daimaou

Hagure Yuusha no Estetica

Queen's Blade

2013. júl. 29. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

H.O.T.D-ból nem úgy néz ki hogy lesz 2. évad de egyébként a kérdésedre válaszolva itt van néhány:Yosuga no Sora

B Gata H Kei

School Days

Mnemosyne (leszbi)

Queen's Blade sorozatok

To Love Ru

Ichiban Ushiro no Daimaou

Dance in the Vampire Bound (loli)

Hyakka Ryouran évadok

Campione

Kyoukaisenjou no Horizon

Maji de Watashi ni Koi Shinasai!

Hagure Yuusha no Estetica

Dog Days (loli)

Ennyi jutott eszembe hirtelen. Ha kicsit több kell vagy részletesebb írj privit.

2013. júl. 29. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen,az Ichiban Ushiro no Daimaou-ra rátaláltam még,mielőtt kiírtátok volna,úgyhogy most azt nézem és jónak

látszik.Megy a zöld kezecske :)

2013. júl. 29. 18:54
 4/9 anonim ***** válasza:
Dakara Boku wa, H ga Dekinai. Van benne minden. :)
2013. júl. 30. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Oké,köszi meglesem ezt is :)
2013. júl. 30. 14:26
 6/9 anonim ***** válasza:

Attól függ hogy történetre is jó kell vagy only fanservice/ecchi.


Amúgy Elfen Liedet kár volt említeni, teljesen más műfaj.

2013. júl. 30. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Azért legyen története is.Csak mindig is az akció felé vonzódtam és ez az ecchi-shounen kombó nagyon jó.

Egyébként meg az elfen lied akkor hova tartozik?Horror,ecchi,thriller.Ezt írja az egyik oldal:Nem ajánlom kezdő animéseknek megtekintésre a sorozatot, ahhoz túl sok benne a vér és meztelenkedés.Én pont ilyeneket keresek,ezért nem értem,a vérengzés meg nálam még egy jó pont,kedvenc animém lett!

2013. júl. 30. 15:21
 8/9 anonim ***** válasza:

Hát az Elfent inkább Seinen-Horror-Thriller-nek mondanám. Volt benne 1-2 nagyon hard dolog(nemi erőszak, vérfürdő stb..)


Szerintem egyébként a shounen-ecchi kombó gáz, bár tény hogy a dxd-t én is csípem, de a legtöbbje annyira egysíkú hogy szinte nézhetetlenül semmiről sem szól. Én pl ezért preferálom jobban a Seinen animéket, ott is van rengeteg olyan amiben van harc, mellé nagyon sok remek történetű seinen is van, és jó párban mivel nem meglepő módon egy kis nudi is belefér.(lényegében ecchi, de nem hívnám mégse annak, mert igazából bele illik adott világba néha, sőt kell is, de ez nagyon más mint a shounenekben, ott erőltetik az egészet, és ez miatt a történetek vontatottak lesznek.)


Pár ilyen jobb fajta seinen-t egyébként szívesen írok ha érdekel, + ha akarod (leírod PM-ben a skype neved) felveszlek havernak, úgy könnyebb ajánlgatni stb.. van jópár ilyen netes skypes internetes haverom :D

2013. júl. 30. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Oké,akkor megadom privátba a skypomat,kíváncsi vagyok azokra

a seinen animékre :D

2013. júl. 30. 15:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!