Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Meg tudná mondani valaki,...

Meg tudná mondani valaki, hogy - a leírásban részletezett filmet - hol tudnám megnézni? Már a címére sem emlékszem.

Figyelt kérdés

Volt valahol egy műsoros VHS kazettánk, amin az előzetesek között szerepelt. Aztán egyszer ismét szembetaláltam TV2-n, pár év múlva... 2 órával késtem le az egészet. =( Majdnem megőrültem!


Az előzetesből kivehető történet egy repülőgépes utazással kezdődik egy 30-as nő és (emlékeim szerint) 10 év körüli vagy az alatti lányával. A lány persze kérdezi, hogy biztonságos-e a repülés. Anyja mondja, hogy persze, hisz saját maga tervezte az egész gép felépítését.

Fel is szállnak. Útközben ugye alszik egyet az anyuka, de mire felébred, a lánya sehol. Faggatja az utasokat, de sehol a lánya. És ezután jönnek a pofáraesések : a személyzet kijelenti, hogy a lánya rajta sincs az utaslistán, úgymond nem is szállt fel a gépre. Majd később közlik, hogy a lánya meghal.

Persze az anyuka nem őrült meg, hisz a két szemének, ezért belevág a kalandba a rejtélyes és szemét láthatatlan ellen, aki lenyúlta a kislányát.


Szóval ezt a filmet szeretném látni végre, ha lehet és kérhetem - de ugye már a címére sem emlékszem.



Torrent semmiképp sem jöhet szóba, de szinkronos youtube-"elérhetőség" (lehetőleg elfogadható minőségben/felbontásban) vagy pláne direkt letöltési linkeket nagyon szépen megköszönnék!



2013. júl. 8. 13:50
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

A címe: Légcsavar


A többiben nem tudok segíteni.

2013. júl. 8. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Vááááá, kösz! Címét legalább újra tudom.


Esetleg továbbra is, ha valaki egy linkel megszánna... (?) :>

2013. júl. 8. 14:28
 3/3 A kérdező kommentje:
Már meg lett! Köszönöm a linket a küldőjének! :]
2013. júl. 8. 22:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!