Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Tudtok ajánlani szomorú animéket?

Tudtok ajánlani szomorú animéket?

Figyelt kérdés
Elsősorban jó lenne, ha szinkronos lenne, nem feliratos. Olyan animét szeretnék nézni, amin akár sírni is tudnék. Tudtok ilyeneket?

2013. júl. 30. 14:04
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
10, Ez pontosan azért van mert míg úgy is hogy nem teljesen dolgozza fel a mangát az Elfen, de kihoztak belőle valamit, míg bár jó az alapötlet meg a világ az Asuránál, a story sablonos volt és az egészbe azért nem lehet beleélni mert nagyon rövid. Szerintem az Asura világa (-egy komolyabb és hosszabb storyval-) többet lehetett volna kihozni.
2013. aug. 2. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

"Az egy dolog, ettől még egy kimondott drámától egyenlőre még nagyon de nagyon messze van"

Így van, de én, mint LN olvasó csak szólok, hogy lesz még dráma dögivel, bár az anime nem tudom, hogy meddig fog elhaladni és hogy lesz e folytatás, de én nagyon remélem.

2013. aug. 2. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim válasza:

Angel Beats - magyar feliratos, de megéri megnézni én nagyon szeretem

Chrno Crusade - ez szinkronnal fent van az indavideón, ez is jó anime, nézd meg mert megéri ez is.

:D

2013. aug. 2. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

"ez szinkronnal fent van az indavideón, ez is jó anime, nézd meg mert megéri ez is.

:D"


Szinkron és indavideó? A legrosszabb kombináció animeknél...

2013. aug. 2. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Maga az hogy indán nézni valamit már rossz :D
2013. aug. 2. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim válasza:
Nézd meg a Nana-t. nem fogod megbánni, gyönyörű anime, sok álmatlan éjszakád lesz utána, mert nagyon elgondolkodtató anime, ráadásul szinkronos.
2013. aug. 4. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim válasza:
Hát örülök, hogy legalább meg tudom nézni valahol, ami lejátsza. Én ennek is örülök. Az lenne a legjobb , ha meglenne DVD-n vagy mittudom és hogyan, de amíg erre nem látok eélyt, beérem az indával is, feliratosan, mert úgy az igazi, legalábbis én úgy szeretem. És ha jól megcsinálják a feliratot, vagyis olvasható és a minősége a videónak is jó, akkor nézem. És ha a kérdező meg akarja nézni, akkor tegye, én csak mondtam egy oldalt, ahol biztos megtalálja.
2013. aug. 20. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
DVD és BD minőséget is be lehet szerezni neten:D
2013. aug. 20. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 vivi 2.0 válasza:
hotarubi no mori e Konkrétan síró görcsöt kaptam a végén.Szétbőgtem fejem
2017. okt. 23. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!