Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Milyen (hangssújozom) SZOMORÚ!...

Foldrenges2 kérdése:

Milyen (hangssújozom) SZOMORÚ! Anime-ket tudtok ajánlani?

Figyelt kérdés

Én megnéztem kettőt és mind a kettőn elsírtam magam (Angel Beats,Mirai nikki)Nem tudom miért de szeretek szomorú lenni.

Nem vagyok mazohista xd de most komolyan ha tudtok valamit akkor érdeklődéssel várom.előre is köszi :)


2013. máj. 1. 10:49
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
100%
Elfen Lied - az egyetlen anime,amin szó szerint zokogtam,annak ellenére,hogy fiú vagyok
2013. máj. 1. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 A kérdező kommentje:

köszi hogy ilyen hamar válaszoltál :) akkor én is elkezdem.

én is fiú vagyok.Az angel beats-et tegnap este fejeztem be és nagyon de nagyon megsirattam.remélem hogy lesz fojtatása.Majd leírom hogy mi történt.Még egyszer köszi :)

2013. máj. 1. 11:27
 3/34 A kérdező kommentje:
ráadásul az anime nevéből kiindulva ez valami elves történet lesz.A világon 2 kedvencem van az Eragon óta:az elf,és a tünde.Ha már itt tartunk...
2013. máj. 1. 11:29
 4/34 anonim ***** válasza:

Az Elfen Lied kicsit más, de nem baj :)

Nem a véres animékhez tartozik, de az ef - a tale of memories nekem nagyon tetszett, sírtam is rajta, de nagyon jó :) bár én lány vagyok

Chrono Crusade is ilyesmi, mondjuk a dráma inkább a vége fele fog megjelenni.

A sima romantikus sztori a Bokura ga Ita, de azért ebben is van drámázás, de inkább ugye ezen a romantikus módon. Inkább lányoknak szól.

Haibane Renmei, még nem láttam, de sokan mondják, hogy kihagyhatatlan.


Hát most ennyi jutott eszembe, de írok, ha még valami beugrik :) Addig jó szórakozást, ha valamelyik tetszik, akkor nyugodtan megírhatod xd :)

2013. máj. 1. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 A kérdező kommentje:
köszi neked is.Az elfen lied-nek a 2.részénél tartok.eddig eléggé felébresztette a kíváncsiságot bennem úgyhogy majd kíváncsi leszek a végére.Köszi a többi anime-t is.Bár a "szerelmes anime-k nem az erősségem" ahogy ezt mindig is elszoktam mondani mindenkinek,azért azokat is megnézem.arigato :)
2013. máj. 1. 12:00
 6/34 A kérdező kommentje:

amúgy az elfen lied elején az a zene a képekkel számomra olyan mintha az anti-krisztust küldenék éppen a földre,

nem?

2013. máj. 1. 12:08
 7/34 anonim ***** válasza:

Szia! :)

Az első vagyok!

Igen,olyasmi,de majd meglátod!(Az antikrisztusra gondolok!)

Az Angel Beats!-et még nem láttam,de mindenképpen meg akarom nézni,amint végeztem a Bakumannal,és a Ghost Hunt-tal. ^^

(Mellesleg a cím félrevezető,mert semmi köze nincs az elfekhez! >.< xD)

2013. máj. 1. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 A kérdező kommentje:

Jól van na már rájöttem,hogy nincs köze az elfekhez XD most ebben a pillanatban kezdtem el a 12.részt.Ha jól olvastam valaki ott azt írta hogy van egy 2 évada is.Annak mi a címe ha kérdezhetem?

Az antikrisztusról meg csak annyit hogy...hogy...

MI A F+++OM EZ AZ ANIME?!

ELNÉZÉST HOGY KÁROMKODOK,de valami bődületesen megtettszett,a történett teljesen magával ragad,és az efektekről már ne is beszéljünk.De ez csak az én véleményem.Még egyszer arigato a csodás kalandért:)

2013. máj. 1. 17:34
 9/34 anonim ***** válasza:

Szia! :)

Nagyon örülök,hogy tetszik,hogy őszinte legyek,Te vagy az első fiú ismerősöm akinek tetszik! ^^

Mellesleg nekem is az egyik kedvenc animém! (^.^)

Második évada tudomásom szerint nincs,de van egy OVA! :)

Amúgy ha szabad megkérdeznem hány éves vagy?

Ja,és melegen ajánlom a Higurashi no Naku Koro Ni című mesterművet,amely az abszolút kedvencem! Horror-krimi,egy nagy adag természetfelettivel,és csipet humorral! Meg a 2. évadát is ajánlom,anélkül nem fogod érteni teljesen! (A 2. évada a Higurashi no Naku Koro Ni Kai!)

2013. máj. 1. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 A kérdező kommentje:
óóó ennek örülök hogy enyém a megtiszteltetés az első fiú elfen lied "kedvelőd" :D alig 1 perce néztem meg a végét és köszönöm hogy adtál valamit ami "boldogságot" azaz jelen esetben szomorúságot okozott.Majd megnézem azt a horror-krimit is.köszi.ja és amúgy 14 vagyok :)
2013. máj. 1. 18:30
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!