Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Inuyashában miért nem használj...

Inuyashában miért nem használják Inuyasha-ék az ékkőszilánkokat?

Figyelt kérdés

Azaz használták, amíg el nem vette Kagométől Kikyo. Sorban támadtak rájuk az ilyen Sesshomaru-k, Narakuk, meg hasonló Inuyashánál sokszor erősebb szellemek, ezek meg inkább félholtra verették magukat semminthogy ideiglenesen használjanak pár szilánkot. Erre létezik valami ésszerű magyarázat?


Illetve hogy miért pont Kagome tartotta magánál az ékkődarabot? Eleinte tudom hogy a Miroku és Inuyasha közötti ellentétek miatt, de ez az utóbbi időben teljesen megszűnt már. Mirokuba szerintem szorulhatott volna annyi ész, hogy így biztonságosabb.



2013. aug. 15. 14:01
 1/8 anonim ***** válasza:

Szerintem azért nem használták,mert ha rossz szándékkal használják,akkor az ékkő bemocskolódik és megrontja a használóját,még akkor is,ha az jó szándékú és gondolom ezt Kagome nem akarta. És azért vannak a szilánkok Kagome-nél,mert Ő a papnő és Ő tudja tisztán tartani a szilánkokat és védelmezni is.

De ez csak személyes vélemény. Lehet,hogy a készítők nem is gondolkoztak ezen a dolgon.

2013. aug. 15. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Egyetértek az előzővel! :) De amúgy egyszer megpróbálják felerősíteni a Tessaigát, de ekkor InuYasha át is változik szellemmé, mert az ékkövet gonosz aura szennyezi be. Mivel Kagome nem volt mellette. De aztán odament, megtisztította az ékkövet, de ennek nagy ára volt. A lábáról leégett a bőr, talán a hús is. :( Akit érdekel, 167. rész.
2013. aug. 16. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


Még valamire lennék kíváncsi a sorozattal kapcsolatban, ugyan az eredeti kérdéshez nem kapcsolódik, de most csak ezért nem akarok külön kérdést kiírni. Ez a Koga mennyire lesz állandó szereplő? Nagyon irritál az egész megjelenése...

2013. aug. 16. 14:07
 4/8 anonim ***** válasza:
Engem csak a viselkedése. :D De amúgy csak a szája nagy. Mindig mondja, hogy "Naraku feje az enyém", de a végső harcra nem tolja oda a képét. Csak saccolok, de kb 10 részenként jelenik meg. De van mikor gyakrabban.
2013. aug. 16. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Az aránylag jó arány, annyit pont kilehet bírni belőle. :D Főleg ha egy idő után elhagyják ezt a nagyon erőltetett konfliktust Inuyashával. Annyira látszik hogy semmi komoly nem lesz az egészből, hogy az hihetetlen. :D
2013. aug. 16. 14:24
 6/8 anonim ***** válasza:
Hogy érted, hogy nem lesz belőle semmi? Ezt légyszi fejtsd ki!
2013. aug. 16. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Úgy értem hogy kizártnak tartom hogy egyikük megölje a másikat. Tuti történni fog valami - feltehetőleg Naraku - aminek hatására ha nem is barátok, de több harc alatt is szövetségesek legyenek.
2013. aug. 16. 14:46
 8/8 anonim ***** válasza:
Hát Koga egyszer majdnem kinyírta InuYashát. :D De szerencsére elcseszte. :D
2013. aug. 16. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!