Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Tudnátok segíteni anime...

Tudnátok segíteni anime választás terén?

Figyelt kérdés

Kedves tapasztalt anime nézők!

Eddig nem láttam túl sok animét, ezen szeretnék változtatni.

Arra kérlek Titeket, hogy az itt leírtak alapján ajánljatok nekem pár animét, és írjatok olyat is ami "alapműveltség".

Tehát. A kedvenc animéim a K project, és a Durarara. Ezenkívül, nagyon tetszett a Mirai nikki, és a Baccano. Tehát inkább az olyanokat részesítem előnyben, amikben van harc, el lehet rajta gondolkodni (durarara), van benne egy kis fantasy is, és változatosak a karakterek. És nem utolsó sorban legyen izgalmas.Láttam már (nem végig) a Kaichou wa Maid-samát, amit nem lehet utálni (mert annyira magasan színvonalas), de nem volt igazán az én stílusom. Nem szeretem az érzelmes animéket, meg az ilyen "Kawaii" típusúakat. Belenéztem a Jigoku Shoujo ba is, nem volt rossz, de annyira sok mondanivalót nem tartalmazott. A Sword Art Online nem tetszett, elég gyenge volt. A free! és a Kuroko no Basket szintén nem volt számomra annyira izgalmas. Igen, kicsit finnyás vagyok de ennek ellenére az anime műfaj közel áll hozzám.

Köszönöm előre a segítséget.


ui.:a yaoi t nem részesítem előnyben. :DD



2013. aug. 15. 21:07
1 2
 1/12 Sophie-chan válasza:

szia!

ajánlanám neked a bleach-et, sokaknak nem tetszik mert szerintük "sablonos" , de én nagyon imádom. Sok harc van benne, fantasy mivel shinigamik (halálistenek) vannak benne, és szerintem elég izgalmas is (bár néha a sok harc miatt nekem már kezdett unalmas lenni).

A másik amit szerintem nézz meg az a Blood+ és a Blood-C, nekem nagyon tetszenek. Ebbe is van egy kis fantasy és harcból sincs hiány.

Remélem tudtam segíteni :)

2013. aug. 16. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Ha jól értelmeztem amit írtál akkor te lényegében a seinen kategóriában keresel műveket ebbe a kategóriába a Bleach pont nem illik bele mert az egy sablonos shuonen fight. Semmi komolyabb mondanivalója nincsen annyiból igaz hogy van benne fantasy harc elég rendesen.

Na itt van néhány komolyabb mű: Claymore(igaz Shuonen fight de az eddig létezők közül az egyik legjobb)

Hellsing

Hellsing Ultimate

Blood+

Blood-C(iszonyat gagyi anime, de az egyik legbrutálisabb hentelés ami benne megy)

Kara no Kyoukai filmek

Angel Beats! (van benne kis vér, akció+dráma kombó)

Berserk

Shigofumi

Shiki

Black Lagoon (nagyon ajánlom nekem rendkívül tetszett!)

Phantom: Requiem for the Phantom

Monster

Fate/Zero és Fate/Stay Night

Serial Experiments Lain

Paranoia Agent (ez a kettő kevésbé véres, inkább olyan elvont de baromi érdekes)

Denpa Teki na Kanojo

Gantz(ennek is elégé mély a mondanivalója van)

Death Note( ez is shuonen de a jobb fajta)

Elfen Lied(személyes kedvenc 18+ de nem a véres jelenetek miatt hanem a hogy megértsd a szerelmi szálat)

Fullmetal Alchemist meg a Brotherhood

Code Geass

Nagyából ennyi jutott eszembe most de ha kell még töb vagy pontosabb infó írj és adok skype.

2013. aug. 16. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Death note (el lehet rajta gondolkodni)

Brave 10

2013. aug. 16. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
én úgy vettem észre, hogy rengeteg unalmas anime van!én kifejezetten ajánlom neked a horror kategóriát, mert az szerintem tényleg élvezhető. én az another-t és a ghost hunt-ot ajánlanám.az Another tele van rejtélyekkel és izgalmas is(+véres), a ghost hunt, meg szintén izgalmas és nagyon érdekes is.
2013. aug. 16. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat. Azt hiszem lassan belefogok ezekbe. :) most értem a Baccano végére. Ahhoz hasonlót tudtok ajánlani?
2013. aug. 16. 22:51
 6/12 anonim válasza:

szia nem tudom, hogy tetszeni fog-e , de azért le írom.

Naruto

Naruto shippuuden

Fairy tail

Igaz ezek nem annyira a te stílusod,de azért le írtam :) . Regisztrálj az Animeadditcs-re és ott tudsz keresöt inditani is .

2013. aug. 21. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
elfen lied
2013. aug. 23. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Köszi.
2013. aug. 24. 00:42
 9/12 anonim ***** válasza:
A válasz egyszerű. ONE PIECE Rengeteg mondani valója van. Sok rejtély. Izgalmas is. És egyáltalán nem az a kawaii típusú. Hidd el. Elsőre a rajzolása egy kicsit furcsa de utána megszokod és soha a bü*** életben nem fogsz leszokni róla. :)
2013. dec. 14. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Ruánó válasza:
Hello nekem a kaleido star a Hayate no Gotoku és a vadmacska kommandó a kedvencem!! :) <3
2013. dec. 26. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!