Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Yaoisok! Ki a kedvenc ukétok...

Yaoisok! Ki a kedvenc ukétok és miért?

Figyelt kérdés
Egy felmérésszerűséghez kéne. Karakter neve, anime/manga, és miért szeretitek:)

2013. aug. 19. 17:49
 1/6 anonim ***** válasza:

Sekaiichi Hatsukoi, Onodera Ritsu, hogy miért szeretem.......nem is tudom, olyan kis édes, cuki amikor ellenkezik, meg amikor elpirul egy adott helyzet miatt :D De magát a személyiségét is nagyon szeretem :)

Meg még nagyon szeretem a Koisuru boukunból tatsumi souichit, azért mert neki is tetszik a személyisége és az amiket mondani vagy tenni tud :D édes amikor próbál ellenállni, de gy is tudjuk mi lesz a vége :D

2013. aug. 20. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
47%

Ha jobban belegondolok, régen én is szerettem Onodera Ritsu-t... De idővel kezdtem egyre jobban és jobban elpártolni tőle. A manga már unalmas, mindig ugyanaz történik, és Onodera annyira ostoba, hogy már nagyon a határokat feszegeti. Nem értem, hogy lehet valaki ennyire naiv, buta.


Na de nem kritizálni akartam az első válaszolót, természetesen mindenkinek megvan a saját véleménye. :D Tatsumi Souichi-vel én is egyetértek valamennyire, bár elég makacs, de neki valamiért jól áll neki. Ezen kívül nagyon szeretem a Puchitto Hajiketa c. mangából Ashitakát, mert ő eredetileg seme, csak a drágalátos "ellenfele" picit alulra kényszeríti. :P És ha már itt tartunk, van egy hasonló karakter, mégpedig Kyouichi a Kyuuso wa Cheese no Yume o Miru című mangából. Ő is amolyan seme is, uke is, mondjuk úgy, hogy "seke". :DDD Na szóval én speciel csípem a férfias ukékat, akik kicsit tsunderék is, nem adják meg magukat könnyen, de azért végül mégis alul maradnak. :)

2013. aug. 24. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem nincs kedvencem, de pl. a Sekai-ichi Hatsukoi-ból Yukináék nagyon bejöttek, mert nem volt az a megszokott "ellenkezés",és mindketten akarták, nem kellett őket kényszeríteni. Tudom, hogy most csak az ukékról van szó kifejezetten, de ez így párosával jön vagy mi. ^^' :D <3
2013. nov. 18. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 MayaLost válasza:
3. válaszoló te hol olvastad a Puchitto Hajiketa-t? :) le van fordítva valahol vagy te is csak angolul találtad?
2014. jún. 26. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Csak angolul van, de foglalkozom mangafordítással, és mivel nagyon tetszett, lehet, hogy egyszer majd bevállalom. :D
2014. jún. 27. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Izumi a love stagéből xd

De szeretem a Free! Iwatobi swim club - ból Harukát is, mint uke :3 Rin meg a seme

2016. febr. 29. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!