Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Normális, hogy a trónok...

Normális, hogy a trónok harcából a Havas Ramsay az egyik kedvenc szereplőm?

Figyelt kérdés
Tudom nagyon sokan utálják, de én nagyon bírom, eddig még nem olvastam el a könyveket, de amit a harmadik évedban művelt nekem valamiért nagyon tetszett. Viszont a másik utált karaktert Joffreyt én se szeretem!
2013. aug. 18. 11:38
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nem gáz, sokan kedvelik őt a tapasztalataim szerint. Attól függetlenül még Daenerys 4ever!
2013. aug. 18. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Nem gáz. Valaki Stannist meg Melt is kedveli, pedig azok is rühellni való karakterek.
2013. aug. 18. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
*Nekem amúgy ilyen szereplő Cersei. Valamiért csípem.
2013. aug. 18. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Én Stannist és Melisandre-t is nagyon bírom, bizonyított az is, hogy az istenük létezik. Cerseit már nem. Azért a pozitív szereplőket is bírom Tyrion-t, Jaime-t, Danerys-t, Havas Jon-t ki ne kedvelné.
2013. aug. 18. 12:31
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Ramsayt? Elvégre csak elrabolta egy halott lord feleségét, akit házasságra kényszerített,h megszerezze a földjeit, aztán annyira éheztette,h az a saját ujjait rágta le, majd később megnyúzta a molnár két fiát, összeégette a testüket és Theonnal kitűzték Deres falaira (mintha Bran és Rickon lennének), majd lemészárolta a Rodrik által Theon ellen összegyűjtött sereget, köztük Rodrikot és 1-2 kisebb lordot. Aztán lemészárolta Deres lakosságát, a várat felgyújtotta, Theonból nyomorékot csinált, a többi rabot megnyúzta. Theont kényszerítve letetette a fegyvert a vasemberekkel, majd őket is megnyúzta. És kedvenc időtöltése,h fiatal csajokra vadászik kutyákkal, akikkel oly kegyes, hogy ha kellemes hajszát nyújtottak, akkor nyúzás előtt elvágja a torkukat, és a feleségét arra kényszeríti, hogy a kutyáival rendezzen szexuális jelenetet. Szerethető karakter :D
2013. aug. 18. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

De a kérdező mondta, hogy nem olvasta a könyveket. :D

Még nem ismeri eléggé. (Amúgy magát a színészt én is bírom.)

u.i.: Észak istenei is valódiak.

És ja, Stannisék istenét sem csípem. Kár, hogy nem halhat meg...vagy ki tudja. XD

2013. aug. 18. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Ja valszeg féltékenységből megölte az apja törvényes fiát...



Amúgy Stannis meg Melisandre az HBO sorozatban nagyon szarok lettek. Könyvben sokkal jobb szereplők, ha valaki megérdemelné,h király legyen, az Stannis. Mikor megtudta,h a Mások éledeznek, a vadak meg beakarnak törni a birodalomba, akk annak ellenére,h neki van a legkisebb serege, ő volt az egyetlen az összes önjelölt király közül, aki a Fal védelmére sietett mindent hátrahagyva. Melisandre meg annak ellenére,h néha megéget 1-2 embert, mindent megtesz,h megmentse a többieket.

2013. aug. 18. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Igen, tudom mondta h nem olvassa, de épp ezért írtam. A sorozatból nagyon sok dolgot vagy kihagynak vagy megváltoztatnak. És az említett esetben pl. Theon a mocskos áruló, Ramsay pedig a mocskos árulót megleckéztető -majdhogynem- jófiú.
2013. aug. 18. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Hát igen az istenek közül kb mindegyik "valódi" lehetne, elvégre hisznek bennük és történnek dolgok, amik bizonyítják is :D De ezt kifejteni már spoiler veszélyes lenne :D
2013. aug. 18. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha csak a sorozatot láttad, akkor nem gáz. Ott majdnem egy Joker szerű figura, és a színész is zseniálisan alakítja. Viszont ahogy előttem is írták, a könyvekben egy igazi mocskos, undorító állat.
2013. aug. 20. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!