Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » A tökéletes anime ideál! Ti...

Tücsök13 kérdése:

A tökéletes anime ideál! Ti mit gondoltok?

Figyelt kérdés

-Sonic a sündisznó és haverjai a főszereplők.

-Történet: Valamily módon a Földre kerülnek.

-Ne japánban játszódjon! (Utálom a japánokban, hogy minden feldolgozásba megpróbálják bele erőszakolni magukat.)

-Amerika - New York City tökéletes lenne!

-Ne legyen gyerekes. (Tudom hogy a Sonic alapból gyerekeknek készül, de figyelembe kéne venni, hogy nem csak kisgyerekek meg tinik játszanak vele! Az én legidősebb tesóm 30 éves és a mai napig elővesz Sonic játékot!)

-Nyugodtan mondjátok, hogy ízlésficamom van, de én szeretem az erős fekete humort, a nem kevés társadalom kritikát, és a South Park szintű káromkodást!

Tudom, egy kicsit lehetetlent kérek, de nekem ez egyfajta beteg álmom! Szerintetek is fasza lenne... ez az egész maszlag? :D



2013. aug. 23. 19:22
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Nem szeretem az animéket.
2013. aug. 23. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 cathilina ***** válasza:
Ne legyen gyerekes de Sonic legyen a főszereplő? Ráadásul tele legyen fekete humorral és társadalomkritikával? Hát figyelj, ha találsz bárkit, aki nem röhög képen hanem hajlandó megcsinálni, én kíváncsi lennék az eredményre - bár többnyire csak trash-szempontból...
2013. aug. 23. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

"(Utálom a japánokban, hogy minden feldolgozásba megpróbálják bele erőszakolni magukat.) "


Minek nézel egyátalán animéket?

2013. aug. 23. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
cathilina: Hát körülbelül PONTOSAN erre a válaszra számítottam XD De álmodozni még lehet, nem? :)
2013. aug. 23. 20:31
 5/6 A kérdező kommentje:

Ez mindenkinek szól!

Emberek! Én nem azt mondtam, hogy most rögtön csináljanak egy ilyen animét. Ez, amit én itt nagy őszintén leírtam nektek, az csak az én beteg elmém, álmatlan éjszakáknak köszönhető, beteg fantáziálása. Szerintem nincs is, nem hogy Japánban, de a világon még egy ilyan hülye, aki elkészítene egy ilyet. XD De tudjátok mit? Engem a japánok a Panty and Stocking óta egyszerűen már nem tudnak meglepni! Komolyan, én már azon se lepődnék meg, ha nem is pár hónap múlva, de legalább pár év múlva bejelentenének egy ilyen animét :D

2013. aug. 23. 20:53
 6/6 anonim ***** válasza:
lol
2013. aug. 23. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!