Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » A Lovely Complexnek nem lesz...

A Lovely Complexnek nem lesz 2. évadja vagy folytatása?

Figyelt kérdés
Annyira jó lenne, ha lenne.

2013. aug. 28. 10:15
 1/4 Alexis lark válasza:

énis nagyon szeretem :D

de nem nagyon hiszem, hogy lesz

2013. aug. 29. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Kizártnak tartom, hogy lesz. Viszont live action van belőle, bár nem tudom, milyen, mert azt még nem láttam.
2013. aug. 29. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem második évad, Nakahara írja, de az már Koizumi öccséről szól. És Koizumi nem főszereplő, csak fel-feltűnik benne.

De ha nem olvastad a mangát, akkor azt is ajánlom, mert az animében sincs benne minden. Spoiler: pl Maity esküvője, ahová mindkettőjüket meghívták, és van benne pár nagyon aranyos rész.

És van Lovely Complex plus: [link]

Ebben múltjukról tudunk meg pár dolgot :))

A live action nekem tetszett, de nem minden szereplőt találtak el, és (nyilvánvalóan) sok részt kihagytak belőle. Nem lett rossz, de hiányzik belőle pár kedvenc jelenetem. Valamint nem vitáznak benne annyit, mint az animében :))

2013. aug. 29. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Sajnos a mangát nem találom sehol sem. Viszont köszi a Lovely Complex Plus-t.
2013. aug. 30. 10:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!