Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi a folytatása? Bővebben lent.

Mi a folytatása? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
a CSI: Miami 8. évad 7. részének a folytatása a CSI: NY-i helyszínelőkben adták. Ennek is van folytatása a CSI: Helyszínelőkben, csak nem találom, hogy melyik rész az. valaki tudna linket küldeni?

2013. aug. 27. 08:55
 1/4 anonim ***** válasza:
mi?
2013. aug. 27. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia! Szerintem arra gondolsz amikor Langston előszőr Miamiba utazott majd onnét New Yorkba és aztán haza Vegasba? Egy folyam volt az egész rész...arra gondolsz? Szerintem az a Vegasi 10-11.évadja környékén lehetett.


[link]


Bár a Viasat 3 csütörtök esténként “csak” a CSI 10. évadját adja az ismétlések mellett, a holnapi CSI-blokk különleges lesz, hiszen láthatjuk a tripla crossovert. Igen, a program: 21.20 Miami helyszínelők – 8×07, 22.15 New York-i helyszínelők – 6×07, 23.15 A helyszínelők – 10×07, azaz végre egy olyan crossovert kapunk, ahol a sorrend is rendben van és nem kell éveket várni, míg a másik sorozat elér a sztori feloldásáig. Volt már ilyesmire példa, de nem túl gyakori a dolog, valljuk meg.

2013. okt. 5. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Bocsi ez egy részlet a cikkből, de így már szerintem megtalálod a részt sorozat barát oldalakon.
2013. okt. 5. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Köszi, nekem is ez kellett.
2021. márc. 2. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!