Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Ki mit gondol az Animax...

Ki mit gondol az Animax műsoráról?

Figyelt kérdés

Én nem igazán szoktam nézni, vagyis szinte nem is nézem, csak valamelyik nap kapcsolgattam a tévét és gondoltam miért ne nézzek meg egy animét, csak hogy nem tudtam, mert a műsortárban a Naruton, a Kilarin illetve a Pengén kívül más animét nem olvastam, az animék tátongó fekete-lyukát, pedig az AXN-től átvett tini sorozatok töltötték ki.

A kérdésem ismételten ki mit gondol az Animax műsorprogramjáról ??



2013. aug. 28. 21:31
1 2
 1/12 Kameko-san ***** válasza:
100%
Az utóbbi időben borzalmas lett. Régen még javarészt animék mentek rajta, akkor még egészen bírtam. De most szinte csak AXN-es sorozatok mennek rajta, szóval... Csalódtam a csatornában, azt hittem tényleg mindig animes lesz...
2013. aug. 28. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

A kezdetek kezdetén még itt is csak és kizárólag animék mentek, úgy, ahogyan az elődjén, az Anime+ ( A+ ) -on. Aztán elkezdtek bejönni ezek a sorozatok, és már akkor is mindenki fel volt háborodva, de le tudtak minket csitítani egy kicsit azzal, hogy nézőcsalogatónak van, mert ha valaki idekapcsol a vetélkedők miatt, akkor talán marad animézni, és különben is, egy két ilyen sorozatról van szó. Akkor még voltak bőven animék, és csak este tizenegy körül jöttek a vetélkedők, így meg is voltunk nyugodva. De aztán bejött a nyolcórás blokkba, amit a Kukucskának, vagy Kaleido Starnak és Kilarinak kellett volna kitöltenie. Itt már hirtelen, nagy számban elkezdtünk fogyatkozni, persze a Narutohoz és a Bleach-hez nem nyúltak hozzá, hiszen a sok fan ott görcsölt előttük nap, mint nap. Aztán már tényleg csak két három anime maradt meg, így szinte mindenki elpártolt onnan, főleg, hogy az animéket is csak egy pontig vásárolták meg, és ha eljutottunk odáig, mindent előröl kezdtek, addig, ameddig nem volt több szinkron. Végül meg szerintem már teljesen mindegy, hogy van animecsatornánk, vagy sem, hiszen nagyon-nagyon kevesen nézik, talán csak azok, akik éppen hogy megismerkedtek vele, de Ők is áttérnek az online részekre, hiszen minden fent van feliratosan. Csak ugye aki azt nem bírja, nem szereti, vagy nem szokott hozzá, annak igénye van a szinkronra, így kb. nagyon kevés animét tud nézni.


Véleményem szerint eltolták, pedig hatalmas nézőszámuk volt, én is rendszeresen néztem, nagyon szerette mindenki, de azt hitték nagyot kaszálnak a realitykkel, így ez lett belőle. Egy évvel, másfél évvel ezelőtt véletlenül én is odakapcsoltam, és lás csodát - Naruto ment. Persze éppen utána egy vetélkedő jött. Majdnem sírtam kínomban. :D

2013. aug. 29. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
*láss
2013. aug. 29. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Régen sokat néztem akkor még jó volt gt it láttam még. :)

Most nem a legjobb Telihold nem volt rossz mostanába újra megnézem rajtuk keresztül a Ghost Hunterst ami elég jó.

2013. aug. 29. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 mikasa ***** válasza:
100%
én is sokat néztem régen de most hogy szinte nem is megy rajta anime nem nézem irtora el rontota hogy ilyen sorozatokat játszik le ami az axn is megy
2013. aug. 29. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Hajdan azon kevés csatornák egyike volt, amiket rendszeresen néztem. Mivel "animációpárti" vagyok és az élőszereplős TV sorozatok engem hidegen hagynak, mondhatom, már nem tartozik ezen csatornák közé.
2013. aug. 29. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Először is köszönöm a válaszaitokat, látom mindenki egyetért azzal, hagy az Animax egy nagy sz*r :)
2013. aug. 29. 22:28
 8/12 anonim ***** válasza:
Mostmár csak a Naruto megy rajta, ráadásul a sima úgyhogy az animaxból egy tingli-tangli amerikai selejtsorozatokat gyűjtögető sz+r lett. Én hatalmasat csalódtam amikor pár év után bekapcsoltam újra és a Bleach, Inuyasha, DB, stb... helyett a heavy metalt láttam meg aminek asztán r..adtul nincs semmi történetmenete. De remélem majd azér észreveszik hogy a most menő sorozatok színvonalára csökken a nézőszám. Nem értem, hogy a már meglévő nézők ízlése helyett mért próbáltak meg vakon lövöldözni az új lehetőségre és még csodálkoznak, hogy nem sikerült.
2013. aug. 29. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

"Nem értem, hogy a már meglévő nézők ízlése helyett mért próbáltak meg vakon lövöldözni az új lehetőségre és még csodálkoznak, hogy nem sikerült."


Vélhetőleg az AXN család más csatornáinak műsorai jobb nézettségi adatokat produkáltak, mint az Animax animéi, ezért úgy gondolták, minek járjanak annak a pár száz/ezer anime nézőnek a kedvében, ha az élőszereplős sorozatok több nézőt hoznak. Így szépen arcon csapták azokat, akik animékre vártak, aztán nézték, lesz-e olyan szerencsétlen, aki odakapcsol az Animaxra és megtetszenek neki a máshonnan odahurcolt töltelékműsorok.


Lényegében ezzel elérték, hogy elidegenítsék saját rajongóikat. Gondolom, a nézettségük így se elképesztő, de nekik az a lényeg, hogy legalább most már nem kell azokkal a japán animációkkal, a jogdíjaikkal meg a szinkronizálásukkal vacakolniuk.

2013. aug. 31. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Suvorov ***** válasza:
régen kb 7-8 éve remek csatorna volt imádtam rengeteg jo sorozat volt rajta de sajnos mostanra jol tönkre lett téve pocsékabbnál pocsékabb müsorokkal
2013. szept. 2. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!