Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Olyan animét keresek ami a...

Olyan animét keresek ami a "komolyabb" kategóriába sorolandó, tudtok?

Figyelt kérdés
Szóval mostanában láttam pár olyan animét ami igazán megtetszett és nem mondhatnám gyerekesnek őket. Ilyen pl a Nana a Death note és a Psychic detective Yakumo. Ha esetleg tudtok ezekhez hasonlót akkor nagyon őrülnék neki, ha leírnátok. Figyelem Zöld rózsaszín és kék hajakkal kíméljetek :D (de ha jó az anime azt se bánom, csak nem igazán szeretem)

2013. aug. 30. 17:45
1 2
 1/11 anonim válasza:
Szia ^^ Hát, ez pl a Death notehoz nem hasonlít, de egy nagyon koomoly anime, és semmi természetfeletti meg ilyen nincs benne. Nem tudom, hogy ilyenre gondoltál-e, de tessék: [link]
2013. aug. 30. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Rainbow: Nisha Rokubou no Shichinin

Ez ugyan nem hasonlít különösebben az általad leírtakra (néhány börtöntöltelékről szól), valamint nincs lefordítva az összes rész, de ha tudsz rá várni, akkor ajánlom. Nekem nagyon tetszik.


Hiiro no Kakera

Elvétve vannak benne poénok, de alapból nem rossz a sztorija. Sajnos vannak benne különös hajszínek, de nem annyira durvák. Szóval azokat az irritáló, élénk árnyalatokat mellőzték.


Sword Art Online

Ha még nem ismernéd... (ezt erősen kétlem) :D Sajnálom, de itt is vannak fura színű frizurák.


Angel beats!

Ez is eléggé ismert. Bár néhol nem annyira komoly, pár résznél majdnem lefordultam a székről, annyira röhögtem. Figyelem! A hajszínektől ne remélj semmi jót!


Amnesia

Ez egy teljesen összekuszált történet, de komolytalannak nem mondanám. Ebben csak egy csávó van zöld hajjal, illetve valami rózsaszín hajú csaj is rémlik. De itt inkább a szemek színe brutális.



Elsőre ennyi ugrott be. Bár nem csoda, hogy nem tudtam sokat, mert inkább humoros animéket szoktam nézni. Remélem, segítettem. :D

2013. aug. 30. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Most látom, az egyikkel megelőztek. :D
2013. aug. 30. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Kameko-san ***** válasza:
Code Geass, ez hasonlít a Death Note-ra. (de pár szereplő hajszíne elég húzós)
2013. aug. 30. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Monster
2013. aug. 31. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Én is a Code Geass-t és a Monster-t ajánlom. Az utóbbi komolyabb, és szerintem nagyon jó a történetvezetése is.
2013. aug. 31. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:

Another

Ez horror.

Mirai nikki

magyarul jövőnapló, szóval van benne természetfeletti és konkrétan a főszereplő csajnak rózsaszín a haja, de nekem az egyik kedvencem, szerintem nagyon jó

2013. aug. 31. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
Vampire Knight
2013. aug. 31. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Komplikato ***** válasza:

Lain, Texhnolyze, Haiban Renmei (sorozatok)


Paprika (mozifilm)


Bár lehet ezek nem "komolyabb", hanem a "súlyos" jelzők illenének. :D

2013. aug. 31. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2013. szept. 7. 20:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!