Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Milyen kategóriába tartoznak...

Raween kérdése:

Milyen kategóriába tartoznak a Vampire Knight éjjeli tagozatosai?

Figyelt kérdés

Például

Kaname A


2013. ápr. 5. 13:20
 1/8 anonim ***** válasza:

?

Shoujo Sablon kategória :D

2013. ápr. 5. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem értem ezt a választ
2013. ápr. 5. 14:37
 3/8 Vecsko válasza:
Szia! ha jól értelmeztem amit Aldo tanára mondott meg Kaname akkor 3 osztály van az első az A ( tiszta vérű vámpírok) 2 a közrendű és végül az E szintű.Nos ha így van akkor úgy értelmezem én legalább is, hogy az A szintűek a született vámpírok. az estisek pedig mind vámpírként kezdték tehát ők is A színtűek legalább is jó néhányuk igen pl Aldo ,Siki Juki Kaname Aki biztosan tudunk hogy nem az Zero aki előbb E majd később közrendű lett Juki vére miatt. Remélem segítettem.
2013. ápr. 17. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Például Kaname A szntű vgayis tisztabérű

és a többiekre pl: rima-ra shiki-re stb vagyok kíváncsi

2013. ápr. 21. 14:15
 5/8 anonim ***** válasza:

Hát a 3. válaszoló kissé félre értelmezte.


Régebben már másik kérdéshez leírtam: http://www.gyakorikerdesek.hu/szorakozas__filmek-sorozatok__..


Az éjjelisek B szintű vámpírok, vagyis született vámpírok, a vámpírok nemesei, de nincs akkora erejük mint egy A szintűnek,pl.harapásuk nem változtatja át az embereket vámpírrá míg az A szintűeké igen.

Bővebben a a link alatt találod a szintek leírását. :D

Írj ha érdekel még valami. ;)

2013. ápr. 25. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Azt lehegytam hogy a B szintűek vámpírnak születtek, de vérük nem teljesen tiszta, kevés emberi vérrel keveredett.

Míg az Aszintűeknek egyetlen csepp emberi vérük sincs.

2013. ápr. 25. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Az éjjelis tanulók Kanamén kívül mind B-szintűek. Nekik csak majdnem akkora erejük van, mint egy A-szintűnek. A harapásuk nem változtat vámpírrá, és elég őket lelőni vámpírméreggel itatott fegyverrel, levenni a fejüket, stb... és halottak. Szintek& Jelentésük:

A-szint: Tiztavérű vámpírok: Csak vámpír őseik vannak

B-szint: Nemesek:Az őseik emberekkel keveredtek

C-szint: Normál vámpírok: Sima, normál vámpírok.

D-szint: Emberből lett vámpírok: Őket egy tisztavérű harapta meg. Nem tudnak uralkodni szomjukon, így E-szintűek lesznek

E-szint: Elhagyott, elhagyatott: Zombiszerűek, a vámpírvadászok őket írtják.

Remélem segítettem :)

2013. jún. 11. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Utolsó: Szerintem már régen megválaszolták ezt a kérdést.
2013. jún. 16. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!