Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Ismertek egy olyan anime...

Ismertek egy olyan anime sorozatot ami verekedős?

Figyelt kérdés
A főszereplő...legjobb lenne ha tini lány lenne és tudna harcolni kézzel-lábbal.Lehet benne egy kis humor,romantika...stb.

2013. szept. 1. 09:53
 1/8 Killua333 ***** válasza:

Gatchaman Crowds


Igazából van még sokkal több is, de fejből most ez ugrik be, keresgélni meg lusta vok xD

2013. szept. 1. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Sailor moon?
2013. szept. 2. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ikkitousen, Queen's Blade - egyértelműen azok és sok évadjuk van :D.
2013. szept. 2. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Beelzebub?!
2013. szept. 2. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! ;D
2013. szept. 2. 15:56
 6/8 A kérdező kommentje:
Nem ilyenekre gondoltam...van itt ecchi,meg valami mágiás anime.Én inkább egy egyszerű(semmi ecchi,semmi mágia)shoujo...vagy hogy hívják (;D) animére gondoltam,ami egy suliban játszódik.Néha-néha összeverekednének a lányok.(arra gondolok,hogy nem amatőrök a harcban,hanem profik.Tudnak ilyen akrobata mutatványokat.Pont mint egy verekedős játékban.)És lehet benne egy kis akció,romantika és humor,de semmi 18+ !Legyen tiniknek készített anime.Ja és még megköszönném.hogy írtatok párat.
2013. szept. 2. 16:21
 7/8 anonim ***** válasza:

Ilyet nem tudok.

De a Kurokami nekem tetszett.

Van olyan ember, aki képes nézni a Gatchaman Crowds- t?

Mert én aztán tényleg végignézek mindent amit elkezdtem, de ez az 1. rész után a sírba tett. Sok humoros animét láttam, de ez már inkább retardált a szememben.

Aki ezt nézi leírná mi fogta meg benne?

2013. szept. 2. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Na jokor irok de amit ajanlok es remelem meg nem lattad az a:"School Day" Minden benne van amit keresel azthiszem :)
2016. márc. 9. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!