Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Érdemes megnézni a Death Note-ot?

Érdemes megnézni a Death Note-ot?

Figyelt kérdés

2013. szept. 1. 14:31
1 2 3 4
 11/39 anonim ***** válasza:
47%

Sopiler:

válasz:



:) ja.

2013. szept. 2. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/39 A kérdező kommentje:
Engem nem zavarnak a spoiler válaszok, ezért hiába írják más kérdéseknél oda, én akkor is elolvasom, ezt is onnan tudtam :D
2013. szept. 2. 13:33
 13/39 anonim ***** válasza:
46%

A Spoilereket elolvasni nagy ostobaság, mert egyes információk nagy mértékben rontják egy-egy történés, vagy az egész alkotás feelingjét.


#6 Ritka nagy s_ggfej vagy! Ekkora spoilert benyomsz, ráadásul a válaszodnak semmi értelme, hiszen ha csak annyit mondasz, hogy érdemes, akkor majd ő eldönti a 26. rész után, hogy akarja-e folytatni, amúgy szerintem nincs olyan ember, aki a 26.-nál abbahagyta.

2013. szept. 2. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/39 anonim ***** válasza:
0%
kicsit fogd vissza magad beszóló. Én legalább kérdésre válaszoltam még, ha számodra nem is volt hasznos. Ebből még tud meg semmit.
2013. szept. 2. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/39 anonim ***** válasza:
'még nem
2013. szept. 2. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/39 anonim ***** válasza:
Többit már kérdező tudta valahonnan és nem tőlem. Csak rá kérdezett. Ha nem kérdez nem írom. Ne legyen már minden kérdésnél valahol vita.
2013. szept. 2. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/39 anonim ***** válasza:

1. De igen, az, hogy 1-26-ig érdemes, hogyne lenne spoiler, a legidiótább számára is világos, hogy ott valami rendkívül jelentős történés fog bekövetkezni, ráadásul a 24-25-ik részekben így már pontosan tudni fogja, hogy mi az.


2. Akkor neked még fogalmad sem volt róla, hogy mit tud a kérdező. Amint pedig a nyilatkozatából ki lehet venni, azt eddig sem tudta, hogy a 26. részben történik.


3. Csak az ilyen barmoktól kíméljen meg az ég, akik nem csak hülyeséget csinálnak, de utána még nagy is a pofájuk.

2013. szept. 2. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/39 anonim ***** válasza:
44%
Máskor nyomd meg a nem hasznos gombot káromkodás helyett. :)
2013. szept. 2. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/39 anonim ***** válasza:
100%

Először az dühített, amit írtál, utána az, hogy még megpróbáltad megvédeni és még most is hülyeségeket írogatsz.


Nem akarom nyomkodni a piros kezet, semmi értelme nem volna. Azt akarom, hogy megértsd, hogy miért csináltál hülyeséget és legközelebb jobban gondold meg mit írsz, vagy tegyél elé SPOILER feliratot.

2013. szept. 2. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/39 A kérdező kommentje:
Kérem szépen a drága válaszolókat, hogy függesszék fel a vitát :D Szerintem semmi világ katasztrofális nem volt egyikőtök hozzászólásában sem, és igen, értem, min lettetek mindketten dühösek, és nem, nem hagyok abba a felénél egy animét sem, azért mert tudok egy-két infót róla, és igen, tudom, hogy hülyeség elolvasni a spoilereket :)
2013. szept. 2. 17:33
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!