Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Miskolcon mit érdemes megnézni...

Miskolcon mit érdemes megnézni? Tényleg vigyázni kell a sok cigánnyal? Tényleg elég bűnözős város? A Mancs szobra merre van pontosan? Ajándékboltok hol vannak? Melyikbe érdemes benézni?

Figyelt kérdés

2013. jan. 13. 20:33
 1/4 MissYvonne ***** válasza:
57%
Hát,én Miskolcon élek,és szerintem miskolc-tapolcát érdemes meglátogatnod,és ha esetleg tavasszal vagy nyáron jössz,elmehetsz a barlangfürdőbe,ami nem valami nagy szám,de a barlang belül szépen ki van világítva :D Meg akár Lillafüredre is,az is nagyon szép hely,kisvasúttal egy igazi élmény oda menni,vagyis nekem az volt kisebbként,meg még most is :)) És itt tuti vannak szuvenírboltok,máshol most hirtelen nem tudok xd Igen,nyüzsög a cigányoktól a hely,így azért legyél óvatos,főleg ha esetleg a Vasgyár környékére tévedsz vagy az Avasra :S A Mancs meg ha az,amire gondolok akkor a Villanyrendőrnél a banknál azt hiszem.Ja,és még el lehet menni a Kilátóba,nagyon szép a kilátás,este meg még szebb lehet,ahogy be lehet látni az egész kivilágított várost :) Remélem segítettem :)
2013. jan. 13. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Én régen elég sokat jártam Miskolcra, vagyis Lillafüredre...csodás hely, mindenképp érdemes megnézni.

Nekem a Diósgyőri vár is tetszett. :]

Mokkák meg vannak...

2013. jan. 14. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Pláza,Mancs szobor környéke,Éden cukrászda,Euro-one Miskolc Kft(eurós bolt ez hol van egyébként?),Szinvapark bevásárlóközpont---errefelé vannak Mokkák?Avasra nem megyek.Merre van az a vasgyár?Szinvapark bevásárlóközpont:itt mik vannak?
2013. jan. 14. 10:58
 4/4 A kérdező kommentje:
a,és még el lehet menni a Kilátóba,nagyon szép a kilátás,este meg még szebb lehet,ahogy be lehet látni az egész kivilágított várost----------ez a kilátó hol van?Én csak nappal leszek Miskolcon mert kb 60percnyire lesz a szállásom barátoknál.
2013. jan. 14. 10:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!