Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » A bleach 170-dik részénél...

A bleach 170-dik részénél tartok és nagy nehezen rájöttem h innentől kb befejezték a magyar szinkront. Xd Lesz, ha lesz akk mikor folytatják? (szinkronnal)

Figyelt kérdés

2013. szept. 2. 22:28
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Már többször volt róla szó, hogy animax részéről már nem lesz több anime szinkron nem éri meg nekik. Csőd szélén lehetnek. Ne várj szinkronra nézd meg feliratosan.
2013. szept. 3. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek az előzővel. Szerinted miért töltik meg az Animax csatornát ennyi amerikai műsorral? Nincs pénzük. Annyi jó, új anime van, plussz a Bleach meg a Naruto is már elég messze jár ( mondjuk, a Bleach-et már befejezték). Az Inuyasha sincs befejezve.
2013. szept. 3. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Én sem hiszem, hogy lesz tovább szinkron, mostanában nincs nagyon új szinkronos anime. De nem értem, hogy tudod nézni pont a Bleachet szinkronnal. Én Ichigo második mondatánál kikapcsoltam, és rákerestem a feliratosra... Nem tetszett a hangja.
2013. szept. 3. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek, am először nekem sem tetszett a szinkron, de megszoktam, és mot egy kicsit furi. Ja meg orihime hangja nagyon találó.

Meg még azt szeretném kérdezni h amikor megakarják menteni orihimét akkor az az utolsó rész h ichigo leveri azt akinek levágták a kezét.(név szerint nem tudom, bocsi) De azután meg már teljesen új sztori kezdődik, mintha meg sem történt volna az egész és még csak nem is utalnak az előzményekre. Akk ez most hogy van? Vagy majd később mondják el h mi volt? (Ha nem írtam elég érthetően akk a 165-170 rész körül történik a dolog) am mégegyszer köszönöm!!!

2013. szept. 3. 23:32
 5/10 anonim ***** válasza:

Az amikor a kiscsaj a 2 testőrével az emberek világába megy nem?

Na az csak egy filler.

Filler: Olyan történetszál, ami a mangában nem található meg. Gyakran nem kapcsolódik a történethez. (Ha nem pontos bocsi)

2013. szept. 4. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Grimmjow az akinek levágták a kezét. Mint ahogy az előttem szóló írta, filler részek. Több lesz még ilyen benne ha akarod ezeket át is ugorhatod, de nekem kivételesen azok is tetszettek. Ezek azért vannak beletéve mert a Manga többször szünetelt. Egyébként 366.rész készült és plusz hozzá 4 mozifilm. Egyébként lesz még több rész is csak már megvárják, hogy a Manga befejeződjön. Ez tuti infó, most nem csak neked üzenem ezt. Lesz folytatása, de mivel már nem akarnak filler részeket beletenni megvárják amíg Kubo Tite befejezi a Mangát. Várható új részek kb másfél év vagy két év múlva.
2013. szept. 4. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

A filler oka nem a manga szünetelése. Egy anime rész 3-4 manga fejezetet foglal magába, így gyorsabban halad, ergo gyorsan beéri az animét. Nyilván erre rájátszik a szünet is, de nem az a fő oka a fillernek, hanem az, hogy az anime túl közel jár a mangához.

De a többi amit írtál igaz.

2013. szept. 4. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Jaj köszi, filler részre nem is gondoltam. Köszi mindenkinek.
2013. szept. 5. 21:49
 9/10 anonim válasza:
2015-ben jönek a részek
2014. nov. 25. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Lol nekem meg az a ratyi ching chang nyelv nem tetszik én útálom a feliratos animéket semmi baj se volt a szinkronnal szetintem..
2015. aug. 16. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!