Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ez e film fennt van vmelyik...

Ez e film fennt van vmelyik oldalok magyar szinkronnal?


#Az átok #Ju On
2013. aug. 19. 17:14
 1/8 anonim ***** válasza:

Ha erre gondolsz, akkor, igen:


Átok

(The Grudge, 2004)

2013. aug. 19. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A harag című japán filmről van szó, és tudom, hogy melyik moziportálon van fent magyar szinkronnal, de keresztényként nem támogatom az ilyen alkotások megtekintését, ezért nem árulom el a weboldal nevét. Sorry!
2013. aug. 19. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

A harag

[link]

2013. aug. 19. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

2! te már láttad ezt a filmet??


A harag című japán filmről van szó, és tudom, hogy melyik moziportálon van fent magyar szinkronnal, de keresztényként nem támogatom az ilyen alkotások megtekintését, ezért nem árulom el a weboldal nevét. Sorry!

2013. aug. 23. 21:10
 5/8 anonim ***** válasza:
Csak az elejét láttam azon a bizonyos moziportálon, de annyi bőven elég volt ahhoz, hogy megállapítsam: a film nagyon durva és beteges. Igazán nem illik bele a keresztény világképbe.
2013. aug. 23. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

helyesebben:


Csak az elejét láttam azon a bizonyos moziportálon, de annyi bőven elég volt ahhoz, hogy megállapítsam: a film nagyon durva és beteges – igazán nem illik bele a keresztény világképbe.

2013. aug. 23. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Amúgy már megtaláltam magyar szinkronnal és már meg is néztem mind a 2 részét.

2!

Hogy te ilyen keresztény vagy nem is szoktál horror, vagy egy kicsit kevésbé ijesztő filmeket nézni?

2013. aug. 23. 22:46
 8/8 anonim ***** válasza:
Régebben néztem, de már leszoktam róla.
2013. aug. 23. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!